Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 4d. 10:32

Praėjusios paros gaisruose žmonių aukų išvengta

Įvykio vietoje
Klaipėdos ugniagesių gelbėtojų nuotr. / Ugniagesiai Smiltynėje vaduoja betono blokais prispaustą žmogaus kūną
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje įregistruota 17 gaisrų bei 18 kitų gelbėjimo darbų, kuriuos atliko šalies ugniagesiai. Laimė, gaisrų metu žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti.

Praėjusią naktį apie 3.30 val. Raseinių rajone, Pagynėvio kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Per gaisrą sudegė pastatas, jame buvę žemės ūkio reikmenys, maisto produktai bei namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 14.45 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Nemuno gatvėje, daugiabučio namo bute. Gaisro metu sudegė užuolaidos, aprūko butas bei namų apyvokos daiktai. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Naktį iš antradienio į trečiadienį po vidurnakčio Visagine, Parko gatvės daugiabučio namo 6-ame aukšte, sudegė prie buto durų buvęs kilimėlis, apdegė medinės durys, aprūko koridoriaus lubos ir sienos. Laimė, buto savininkas laiku pastebėjo gaisrą ir pats jį užgesino. Įvykis tiriamas.

Antradienį ryte Klaipėdos ugniagesiai gelbėtojai vėl vyko į Smiltynę, prie Kuršių marių krantinės, kur užvakar buvo rastas po betono plokštėmis prispaustas žuvęs vyriškis. Atvykus grandininiais pjūklais buvo pjaunami medžiai ir krūmai, ruošiama darbų aikštelė. Apie 11.45 val. iš AB ,,Vakarų laivų gamykla“ atplaukė kranas. Stabilizavus kraną, buvo nukeltos 4 betono plokštės ir 13.42 val. žuvusiojo kūnas buvo ištrauktas.

Sinoptikai trečiadienį šalyje, o ypač pajūryje, prognozuoja stiprų vėją. Pučiant stipriam vėjui gali lūžti dideli medžiai, kristi jų šakos, griūti statiniai, kristi reklamos stendai, virsti nepritvirtinti įrenginiai. Be to, gali sutrikti ryšiai ir elektros energijos tiekimas. Tad Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas perspėja gyventojus būti atsargius.

Nestovėkite ir nestatykite automobilių po medžiais, nevaikščiokite prie aukštos įtampos elektros linijų, o nelaimės atveju skambinkite Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min