Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 14d. 10:35

Praėjusios paros gaisruose žuvo du žmonės

Įvykio vietoje
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje Pagėgių savivaldybėje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašytas 31 gaisras ir 16 kitų atliktų gelbėjimo darbų. Ugnis pirmadienį pasiglemžė 2 žmonių gyvybes ir 1 gyventoją traumavo. Be to, gelbėtojai išgelbėjo 3 piliečius.

Pirmadienį anksti ryte Alytuje, Ulonų gatvėje, dėl neatsargaus rūkymo gaisras kilo daugiabučio namo bute. Iškviesti ugniagesiai užgesino degančią lovą, kurioje buvo rastas apdegęs 55 metų vyras. Nukentėjusysis buvo išvežtas į ligoninę, o patalpos išvėdintos.

Dėl neatsargaus rūkymo pirmadienį anksti ryte užsidegė ir individualus gyvenamasis namas Biržuose,  Kudirkos gatvėje. Dar iki ugniagesių atvykimo iš degančio pastato buvo išvesta  namo šeimininkė, o liepsnas užgesino gelbėtojai. Gaisro metu išdegė antras namo aukštas.

Vakare Pagėgių savivaldybės Natkiškių kaime gaisras kilo keturių butų name. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, atvira liepsna degė namo stogas. Iš namo buvo evakuoti 4 gyventojai. Apgesinus liepsnas iš mansardinio aukšto buvo išneštas 55 metų vyro kūnas. Per gaisrą mansardoje dar išdegė butas ir dalis namo stogo. Įvykis tiriamas.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje, Liepų alėjoje, gaisras kilo daugiabučio namo bute. Atskubėję ugniagesiai išnešė iš uždūminto buto su veido ir rankų nudegimais be sąmonės 48 metų vyrą. Gelbėtojai nukentėjusiam atliko dirbtinį kvėpavimą, o vėliau jį perdavė atvykusiems medikams, kurie konstatavo žmogaus mirtį. Dar gaisro metu išdegė butas ir jame buvęs namų turtas. Įvykis taip pat tiriamas.

Popiet Tauragės rajono Skaudvilės miestelyje, internatinės mokyklos bendrabutyje dušo patalpoje nuo plastmasinio elektrinio oro ventiliatoriaus užsidegė medinės lubos. Per gaisrą išdegė keli kvadratiniai metrai lubų ir ventiliacijos anga, vandeniu sulietos pirmo aukšto patalpos.  Žmonės per gaisrą nenukentėjo.

Dėl neatsargaus žmogaus elgesio vakare Akmenės rajono Jučių kaime užsidegė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė dalis pastato stogo ir pastogėje sukrautas  šienas.

Dar vieną ūkinį pastatą ugnis vakar vakare nusiaubė Joniškio rajono Daunoriškių kaime. Per gaisrą nudegė malkinės stogas ir sienos, apdegė malkos ir šienas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie 13 val.  Ignalinos mieste įvyko vandens pagrindinės trasos gedimas. Be vandens liko apie 4 tūkst. 500 vartotojų. Apie 17 val. gedimas buvo pašalintas ir vanduo vėl buvo pradėtas tiekti vartotojams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min