Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose žuvo trys žmonės

Gaisras bendrovėje „Marijampolės pieno konservai“
Marijampolės APGV nuotr. / Gaisras bendrovėje „Marijampolės pieno konservai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą Lietuvoje šalies ugniagesiai užgesino 25 gaisrus ir atliko 16 kitų gelbėjimo darbų. Ketvirtadienio gaisruose ugnis pasiglemžė 3 žmonių gyvybes ir 2 gyventojus traumavo.

Marijampolės APGV nuotr./Gaisras bendrovėje „Marijampolės pieno konservai“
Marijampolės APGV nuotr./Gaisras bendrovėje „Marijampolės pieno konservai“

Ketvirtadienį ryte Marijampolėje, Kauno gatvėje, gaisras kilo AB ,,Marijampolės pieno konservai”. Gaisro židinys buvo viename gamybiniame pastate, kur buvo remontuojama šaldymo kamera. Pirminiais duomenimis, pjaustant metalą užsidegė kameros apšiltinimo medžiaga – polistirolas.

Per kilusį gaisrą nuodingomis smalkėmis mirtinai apsinuodijo du remontą atliekančios bendrovės ,,Temidė” darbininkai – 17-metis vaikinas ir 48 metų vyras. Dar du šios įmonės darbininkai apdegė įvairias kūno vietas. Jiems prireikė medikų pagalbos.

Gesinti šio gaisro buvo pasiųsti 8 gaisrininkų automobiliai su ekipažais. Per gaisrą sudegė medinės pastogės konstrukcijos, apdegė elektrinis krautuvas, aprūko apie 1000 kv. metrų dydžio sandėlis. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Kėdainių rajono Šlapaberžės kaime vidurdienį užsidegė individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, sudegė jame buvę baldai ir namų apyvokos daiktai, aprūko kiti kambariai. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Kelmės rajono Algenių kaime popiet užsidegė šiuo metu negyvenamas namas. Per gaisrą nudegė namo stogas, pradegė perdanga, išdegė vidus ir ten buvę grūdai, bei namų apyvokos daiktai. Gaisras kilo dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Kėdainiuose, Respublikos gatvėje, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, buvo padegtos daugiabučio namo durys. Ugnį parankinėmis priemonėmis užgesino patys gyventojai dar iki ugniagesių atvykimo, tačiau durys sudegė visiškai, stipriai aprūko ir dviejų viršutinių aukštų laiptinės sienos bei lubos. Įvykis tiriamas.

Tragiškas gaisras naktį iš ketvirtadienio į penktadienį kilo Druskininkuose, Gailiūnų gatvėje, kur užsidegė vieno aukšto medinis gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, pastatas jau degė atvira liepsna. Apmalšinus liepsnas iš namo buvo išneštas negyvas 71 metų namo savininkas bei dar 2 traumuoti gyventojai – vyras ir moteris, kurie buvo išvežti į ligoninę. Jų tapatybės nustatinėjamos. Per gaisrą nudegė pastato stogas, apdegė sienos, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min