Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose žuvo trys žmonės

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įregistruoti 25 gaisrai ir 18 kitų gelbėjimo darbų. Ugnis ketvirtadienį nusinešė 3 žmonių gyvybes.

Ketvirtadienį anksti ryte buvo gautas pranešimas, kad Kretingos rajono Traidžių kaime užsidegė individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato viduje jau siautėjo nevaldoma ugnis. Apmalšinus liepsnas gaisravietėje buvo rastas stipriai apdegęs 35 metų vyro kūnas. Ugnis dar smarkiai išdegino ir namo vidų. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Taip pat ketvirtadienį ryte Šilalės rajono Upynos miestelyje dėl neatsargaus rūkymo užsiliepsnojo dar vienas gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atskubėjo į įvykio vietą, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Per gaisrą išdegė vienas kambarys, apdegė pastato sienos, o gaisravietėje buvo rastas apdegęs 63 metų namo šeimininko kūnas.

Dar vienas pranešimas apie gaisre žuvusį žmogų buvo gautas vakare. Šis gaisras kilo Šalčininkų rajono Gimžių Pirmajame kaime. Ugniagesių pajėgos į šį gaisrą nebuvo kviestos. Apžiūrint jau sudegusio namo gaisravietę, buvo rastas smarkiai apdegęs 56 metų vyro kūnas. Įvykis tiriamas.

Pavakary Kaune, Domeikavos gyvenvietėje, užsidegė nenustatyto savininko statybininkų vagonėlis. Gaisro metu stipriai apdegė metalinis, mediena iškaltas, vagonėlis. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Pasvalio rajono Valmonių kaime pavakary užsiliepsnojo nustatinėjamo savininko namelis ant ratų. Ugnis sunaikino namelį, o gaisro priežastys nustatinėjamos.

Vilniuje, Viršupio sodų gatvėje, vakare užsidegė dviejų aukštų mūrinis gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė ir buvo išardyta medinio įėjimo priestato apdaila, apdegė plastikinės durys ir langai, taip pat dar apdegė šalia stovėjęs lengvasis automobilis ,,Lancia”. Gaisro priežastys irgi aiškinamos.

Ugnis nusiaubė ir kelis ūkinius pastatus. Marijampolės savivaldybės Liudvinavo kaime pavakary užsidegė keliems asmenims priklausantis medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, apdegė sienos.

Radviliškio rajono Vaniūnų kaime vakare dėl elektros instaliacijos gedimo užsiliepsnojo mūrinis ūkinis pastatas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai.

Statistika patvirtina, kad atvėsus orams, padaugėja gaisrų ir juose žūstančių žmonių. Ugnis vėsiu ir šaltuoju laiku pradeda siautėti gyvenamuosiuose namuose, butuose, ūkiniuose pastatuose, kur gyventojai praleidžia daugiau laiko. O dėl įvairių priežasčių sukeltas gaisras skaudžiai baudžia ir neatsargius jo sukėlėjus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min