Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 15d. 10:52

Praėjusios paros gaisruose žuvo trys žmonės

Įvykio vietoje
Įvykio liudytojos Dangutės nuotr. / Įvykio vietoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 24 gaisrus ir atliko 10 kitų gelbėjimo darbų. Ugnis antradienį nusinešė trijų žmonių gyvybes ir vieną žmogų traumavo. Vieną gyventoją išgelbėjo gelbėtojai.

Antradienį popiet Molėtų rajono  Užugirių kaime užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, rąstinis pastatas degė atvira liepsna, o stogas buvo įgriuvęs. Apgesinus liepsnas buvo rasti 63 metų namo šeimininkės ir 4 metais vyresnio namo šeimininko apdegę kūnai. Gaisro metu namas sudegė. Nelaimės priežastys tiriamos.

Dar vienas žmogus žuvo per gaisrą, kuris pavakary kilo Trakuose, Birutės gatvėje, kur taip pat užsidegė individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, išdegė  butas, dar vienas butas ir namo priestatas buvo išgelbėti. Gaisravietėje buvo rastas smarkiai apdegęs neįgalios 87 metų moters kūnas. Įvykio aplinkybės taip pat aiškinamos.

Antradienį pavakary iš Kauno klinikų priėmimo skyriaus buvo gautas pranešimas, kad į šią ligoninę kreipėsi Jonavos rajono Svilonėlių kaime esančios sodų bendrijos ,,Žara“ 70-metis gyventojas, apdegęs rankas ir veidą per gaisrą sodo namelyje. Apie gaisrą priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešimų negavo. Įvykis tiriamas.

Akmenės rajono Ventos gyvenvietėje popiet užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė dalis pastato stogo, aprūko antrasis namo aukštas. Gaisro priežastys tikslinamos.

Dar vienas dviejų aukštų  gyvenamasis namas vakare degė Kretingoje, Vytauto gatvėje. Atskubėję ugniagesiai iš uždūmintų patalpų išvedė vieną žmogų ir perdavė greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Gaisro metu išdegė kambarys, aprūko sienos ir lubos. Gaisro priežastis aiškinama.

Dėl neatsargaus žmogaus elgesio vakare Radviliškyje, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje taip pat užsidegė gyvenamasis namas. Liepsnos išdegino kambarį, sudegė  jame buvę namų apyvokos daiktai.

Ugnis antradienį taip pat nuniokojo dar du gyvenamuosius namus: Vilniaus rajono Jurzdikos vienkiemyje ir Klaipėdoje, Priestočio gatvėje. Nudegė šių namo stogai, išdegė vidus. Gaisrų priežastys tikslinamos.

Šiauliuose, Odininkų gatvėje esančiame name vakare  ištekėjus gamtinėms dujoms, viduje mirtinai apsinuodijo du gyventojai. Iškviesti ugniagesiai užsuko dujų įvadą  ir išvėdino patalpas. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min