Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 7d. 13:17 , Atnaujinta: 2014 sausio 7d. 15:33

Pranešimas apie užminuotą Palangos autobusų stotį ir viešbutį – melagingas

Palangoje tarnybos sukeltos ant kojų gavus informaciją apie sprogmenis
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Palangoje specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų gavus informaciją apie sprogmenis

Palangos kurorte, kuriame pilna stačiatikių Kalėdas švenčiančių rusų, neramu: specialiosioms tarnyboms pranešta apie užminuotą autobusų stotį bei viešbutį. Ugniagesiai skubiai evakavo žmones. Pastatus patikrinę išminuotojai sprogmenų nerado.

Gavus bauginančią informaciją telefonu 112, žmonės buvo skubiai evakuoti, o įvykio vieta aptverta. Į Palangą iškviesti Lietuvos policijos Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai, taip pat atvyko ir ugniagesių ekipažas iš Klaipėdos.

Pirminiais duomenimis, apie sprogmenį telefonu pranešęs vyras iš balso pareigūnams pasirodė neblaivus. 

Vyras grasino susprogdinti ne tik autobusų stotį ir greta esančią piceriją, bet ir Birutės alėjoje esantį viešbutį „Palanga“.

Blaškėsi po stotį

Užtvertos visos prieigos į prie stoties, kavinės, viešbučio. Apie 13 val. Palangos stotyje buvo nemažai žmonių. Kol pareigūnai ieškojo sprogmenų, autobusai keleivių laukė atvykimo zonoje.

Nesusigaudantys, kas nutiko ir ar laiku grįš į namus, keli palangiškiai blaškėsi aplink užtvarus. Viena mergaitė garsiai verkė – iš atokios vietovės į mokyklą autobusu važinėjantis vaikas bijojo, kad niekas jos neparveš į namus.

Iš kavinės buvo išvesti tuo metu pietavę žmonės. Prabangiame „Palangos“ viešbutyje tuo metu daug svečių nebuvo. Tarp besiilsinčių – ir keli stačiatikių Kalėdas kurorte šiuo metu švenčiantys rusai. Visi jie buvo išvesti iš pastato ir kelias valandas laukė, kol galės saugiai grįžti.

Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Palangoje tarnybos sukeltos ant kojų gavus informaciją apie sprogmenis
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Palangoje tarnybos sukeltos ant kojų gavus informaciją apie sprogmenis

Sprogmenys už rasizmą?

Apie 14.15 val. išminuotojai pareigūnus informavo, kad patikrinus pastatus sprogmenų nerasta.

Netrukus buvo patikslinta, kad telefonu 112 skambino du vyrai panašiu metu. Abu jie įtartinai kalbėjo. Vienas atsiliepusiai operatorei pridūrė, kad sprogmenys padėti „už rasizmą“. Išsiaiškinta, kad vyrai skambino neturėdami telefone SIM kortelės.

Bus tiriama, kas sukėlė visas tarnybas ant kojų ir sudrumstė kurorto ramybę. Už tai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min