Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 8d. 21:00

Prienų rajone sugėrovą mušęs vyras areštinėje keikė pareigūnus, daužė kriauklę ir likimo draugą

Tardymo kambarys.
Alvydas Januševičiaus / Asociatyvi iliustracija

Alytaus apskrityje pusę kriminalinių įvykių suvestinės praėjusią parą užėmė dviejų smurtautojų „nuotykiai“. Vienas sumušė sugėrovą, o atsidūręs už grotų, liežuviu talžė prižiūrėtojus, o kumščiais – inventorių ir likimo draugą. Tuo metu už grotų nuo kito sulaikytojo nukentėjęs vyras čia pateko dėl to, kad peiliu grasino savo mamai.

2018-12-07 apie 18.30 val., Prienų r. sav., Išlaužo sen., pas R.A., gimusį 1984 m. atvykęs pažįstamas R.S., gimęs 1989 m., gyvenantis taip pat Išlaužo seniūnijoje, išgertuvių metu, būdamas neblaivus, (nustatytas 1,92 prom. girtumas) su galva sudavė R.A. į veidą sumušdamas smakrą, po to du ar tris kartus su kumščiu sudavė į veidą, sukėlė fizinį skausmą. R.S. sulaikytas 48 valandoms ir pristatytas į Alytaus apskrities VPK areštinę.

Tuo vakaro neramumai dar nesibaigė, būtų tiksliau sakyti, kad tik prasidėjo. Mat yra užregistruotas ir Alytaus apskrities VPK Operatyvaus valdymo skyriaus Areštinės vyriausiojo postinio tarnybinis pranešimas, kad 2018-12-07 apie 22. 40 val. kameroje Nr. 7, sulaikytasis R. S., gimęs 1989 m., triukšmavo, iškoliojo necenzūriniais žodžiais pareigūnus, bei apgadino praustuvę.

Maža to, Alytaus apskrities VPK areštinėje, kameroje Nr.6, tas pats sulaikytasis R.S. spėjo sumušti toje pačioje kameroje buvusį sulaikytąjį S.D.

Pastarasis smurto tikriausiai nenusipelnė, kita vertus, už grotų jis buvo atsidūrė irgi ne už gražias akis. Policijoje užregistruota, kad 2018 m. gruodžio 7 d. apie 16 val. 10 min. neblaivus sūnus S.D., gim. 1973 m., namuose, Lazdijų r., savo motinai O.D., gim. 1953 m. iš rankų atėmė peilį, kurį pridėjo jai prie kaklo ir grasino, kad ją papjaus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min