Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 16d. 17:58 , Atnaujinta: 2020 sausio 16d. 21:00

Prieš Kalėdas Garliavoje dingęs jaunas vyras rastas negyvas: žudikai bandė slėpti kūną

Garliavos gyventojas
Asmeninio archyvo nuotr. / Ieškotas gyventojas

Artimieji ir policininkai nuo praėjusių metų pabaigos ieškojo trisdešimtmečio Kauno rajono gyventojo, dingusio be žinios. Dabar atokiau nuo Garliavos esančioje vietoje rastas kūnas, kurį, manoma, paslėpė žudikai. Neabejojama, kad po žeme aptikti bemaž mėnesį ieškoto garliaviškio palaikai. Kauno policijos kriminalistai nustatė ir sulaikė keturis vyrus, kurie, įtariama, nužudė ir užkasė jauną vyrą.

Informaciją apie surastus tikriausiai ieškoto žmogaus palaikus 15min ketvirtadienio vakarą patvirtino Kauno apskrities policijos Komunikacijos skyrius.

Kaip tik tuo metu pareigūnai dar atliko karštus procesinius veiksmus, žadėdami po to visuomenei pateikti išsamesnę informaciją.

Iš pradžių buvo žinoma tai, kad Garliavoje gyvenęs jaunas (gim. 1989 m.) vyras iš tėvų namų keistokai išėjo naktį iš pirmadienio į antradienį (gruodžio 17-ąją). Tuo metu naktinis pasivaikščiojimas nežadėjo nieko blogo, vyras minėjo namiškiams tiesiog norintis pakvėpuoti grynu oru.

Tačiau panašu, kad jis galėjo patekti į spąstus. Artimųjų nerimą dar labiau sustiprino tai, kad neparėjęs vyras nebeatsiliepė telefonu ir nedavė apie savo jokių kitų žinių.

Tiesa, oficialiai į policiją šeima kreipėsi tik sausio pradžioje, tuomet ir pradėta paieškos byla. Pareigūnai visuomenės pagalbos ieškant dingusiojo neprašė, tačiau į gyventojus per „Facebook“ kreipėsi patys patys artimieji. Jie skelbė V.B. nuotrauką, minėjo, kad vyras iš namų išėjo vilkėdamas tamsius treningus ir juodą striukę.

Ketvirtadienį, po intensyvių viešų ir neviešų paieškos veiksmų, buvo nustatyta, kad vyras galimai nužudytas ir paslėptas (užkastas) Kauno r.

Kaip prie užkastų palaikų atokiau, maždaug už 5-6 km nuo Garliavos esančioje vietoje (Kalinavoje) priartėjo kriminalistai, neskelbiama. Rasto mirusiojo tapatybę ir tikslią mirties priežastį dar turės patvirtinti policija bei ekspertai.

Kriminalistams suradus vyro kūną Kalinavoje, Kauno r., netrukus sulaikyti ir trys vyrai (gimę 1984 m., 1992 m., 1970 m.). Pradėtas tyrimas dėl nužudymo. 19 val., kriminalistams pasitelkus ir kolegas iš Patrulių rinktinės, Kauno r., kelyje Prienai–Kaunas, sulaikytas ir ketvirtasis vyras (gimęs 1987 m.).

Už šią nusikalstamą veiką vyrams gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min