Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 13d. 17:15

Rytinis reidas Vilniuje: vienas iš neblaivių vairuotojų bandė papirkti pareigūnus

Reido akimirka
LKPT nuotr. / Reido akimirka

Birželio 13-osios, trečiadienio, ryte Lietuvos kelių policijos tarnybos pajėgos surengė reidus Vilniuje iš karto keliose vietose. Pareigūnų mobilieji postai išsidėstė magistraliniuose keliuose A3 Vilnius–Minskas (prie įvažiavimo į sostinę) ir A15 Vilnius–Lyda (9-ajame km), po to, transporto priemonių vairuotojų patikrinimai vykdyti Vilniuje, S.Batoro gatvėje, Vilniaus rajono Rudaminos ir Juodšilių gyvenvietėse.

Patikrinta apie 590 transporto priemonių, išaiškinta 20 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, tarp jų net 6 neblaivūs vairuotojai.

„Audi“ markės automobilį vairavęs 45 metų vyriškis įpūtė 1,92 promilės – tai vidutinis girtumo laipsnis, jam gresia baudžiamoji atsakomybė (pradėtas ikiteisminis tyrimas), o 43 metų vyrui, vairavusiam krovininį automobilį „Mercedes-Benz“, kuris turėjo būti visiškai blaivus, alkoholio kiekio matuoklis užfiksavo 0,72 promilės neblaivumą.

Ryte prie automobilio „Audi“ vairo sėdo ir 40-metis vyras, nors iš vakaro, pasak jo, buvo gėręs degtinės. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Siekdamas išvengti atsakomybės, vyriškis pasiūlė pareigūnams kyšį – davė 90 eurų (padėjo juos patruliniame automobilyje). Už Kelių eismo taisyklių pažeidimą ir bandymą papirkti policijos pareigūną, vairuotojas „nusipelnė“ baudžiamosios atsakomybės (pradėtas ikiteisminis tyrimas).

Nustatyti ir 6 transporto priemonių vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, bet patikrinimo metu neviršijo leistinos normos.

Sulaikyti 2 asmenys, neturintys teisės vairuoti, taip pat nustatyta 11 kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Prasideda atostogos, tačiau policija prašo eismo dalyvių neatsipalaiduoti – dalyvavimas viešajame eisme yra tarsi darbas.

Nors ir atkeliavo vasara, daugeliui prasideda atostogos, tačiau policija prašo eismo dalyvių neatsipalaiduoti – dalyvavimas viešajame eisme yra tarsi darbas, kurį turime atlikti atsakingai. Prisiminkime, kad saugų eismą ir aplinką kuriame visi bendromis pastangomis, raginami eismo dalyviai Lietuvos kelių policijos tarnybos trečiadienį paviešintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min