Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 26d. 10:54

Savaitgalio gaisruose žuvo du žmonės

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 savaitgalio paras šalies ugniagesiai užgesino 93 gaisrus bei atliko 38 kitus gelbėjimo darbus, kurių metu išgelbėjo 5 gyventojus. Deja, gaisrų metu 2 žmonės žuvo, o 4 piliečiai buvo traumuoti.

Penktadienio vakarą apie 20 val. gaisras kilo Širvintų rajone, Bartkuškio kaime, Aušros gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, pirmojo aukšto butas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė dviejų kambarių butas, apdegė šalia esančio buto durys, nuo karščio sutrūkinėjo antro aukšto buto langų stiklai. Gesindamas gaisrą, rankos pirštus susipjaustė 18-metis buto gyventojas, kuris buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Šeštadienio rytą Mažeikių rajone, Užežerės kaime, užsiliepsnojo butas 4 butų name. Per gaisrą sudegė lova, aprūko kambarys, o šalia lovos buvo rastas apdegęs 39-erių vyro kūnas. Gaisras įsiplieskė dėl neatsargaus rūkymo.

Tą patį rytą apie 6.50 val. gaisras kilo Raseinių rajone, Viduklėje, Topolių gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Ugniagesiai spėjo išvesti į lauką 2 namo gyventojus. Gaisro metu supleškėjo pastato stogas, išdegė mansardoje įrengti kambariai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Šeštadienio vakarą apie 20.50 val. Pagėgių savivaldybėje, Žukų kaime, užsiliepsnojo automobilis „Audi A8“. Per gaisrą mašina sudegė nepataisomai, o 3 nukentėję piliečiai buvo nuvežti į Tauragės ligoninę. Įvykis tiriamas.

Sekmadienio rytą apie 6.10 val. gaisras kilo Plungės rajone, Jovaišiškės kaime stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Dar iki ugniagesių atvykimo iš degančio pastato buvo išvestas apie 80 metų vyriškis, kurį greitoji išvežė į ligoninę. Gaisro metu sudegė pastato stogas, vandeniu buvo sulieti pirmo namo aukšto kambariai. Užgesinus gaisrą, mansardoje šalia dūmtraukio buvo rastas stipriai apdegęs kol kas nenustatytos tapatybės žmogaus kūnas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai ištraukė ir 2 skenduolius. Penktadienio rytą buvo gautas pranešimas, jog Druskininkuose, ,,Alkos” tvenkinyje nuskendo žmogus. Ugniagesių narai surado 40-mečio vyro kūną ir perdavė jį policijos pareigūnams.

Tos pačios dienos vakarą Alytuje, ties Piliakalnio gatve, Nemuno upėje buvo pastebėtas skenduolis. Atskubėję ugniagesiai, rado moters kūną metro gylyje už 6 metrų nuo kranto. Šiemet ugniagesiai jau ištraukė 139 nuskendusius žmones.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min