Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 12d. 10:27

Savaitgalio gaisruose žuvo du žmonės

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 savaitgalio paras šalyje kilo 88 gaisrai. Jų metu du žmonės žuvo, o vienas gyventojas buvo traumuotas. Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 43 kitus gelbėjimo darbus, kurių metu išgelbėjo dviejų žmonių gyvybes.

Penktadienio rytą apie 7.10 val. gaisras kilo Šilalės rajone, Radviečio kaime, daugiabučio namo buto virtuvėje. Gaisro metu sudegė virtuvėje stovėjusi lova, išdegė dalis grindų, aprūko sienos, o prie buto durų buvo rastas apdegęs 47-erių vyro kūnas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Penktadienio vakarą apie 22.30 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Šilutės plente stovinčio gyvenamojo namo bute. Atskubėję ugniagesiai spėjo išvesti, apsinuodijusį dūmais, 76-erių vyrą, kurį greitoji išvežė į ligoninę. Per gaisrą apdegė buto grindys, čia sukrauti popieriai ir spintos kampas. Ir šio gaisro aplinkybės tikslinamos.

Šeštadienio naktį apie 2.15 val. Trakų rajone, Bijūnų kaime, užsidegė pašto pastatas su mansardoje įrengtais butais. Gaisro metu sudegė namo stogas ir mansarda, pradegė medinis perdengimas, iš vidaus apdegė pašto sienos, aprūko ir vandeniu buvo sulietos patalpos. Gesinant gaisrą, mansardoje prie krosnies buvo rastas stipriai apdegęs, kol kas nenustatytos tapatybės vyriškio kūnas. Įvykis tiriamas.

Šeštadienį apie 23.20 val. Šakių rajone, Sirvydų kaime, užsidegė gyvulių ferma. Gaisro metu išdegė plastikinės grindys, o gaisro aplinkybės aiškinamos.

Sekmadienį apie 21.25 val. Radviliškio rajone, Pakiršinio kaime, kaip spėjama, buvo padegtos medinės garažo durys. Per gaisrą apdegė garažo durys, aprūko sienos.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį apie 1 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Pilies gatvėje, AB ,,Baltijos” laivų statyklos ceche. Atskubėjus ugniagesiams, pro pastato ventiliacines angas rūko dūmai. Gaisro metu apdegė kabinetų baldai, dokumentacija, medinė sienų ir lubų apdaila. Laimė, ugniagesiams pavyko išgelbėti pastato priestate įrengtas administracines patalpas. Gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min