2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Savaitgalio gaisruose žuvo trys žmonės

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias tris Naujametinio savaitgalio paras šalies ugniagesiai užgesino 131 gaisrą bei atliko 28 kitus gelbėjimo darbus, kurių metu išgelbėjo tris žmones. Deja, skaudžių nelaimių gaisruose nepavyko išvengti. Juose žuvo trys žmonės, o du gyventojai buvo traumuoti.
Po Naujųjų metų šventės prie Šiaulių gatvėje Kaune liepsnojo negyvenamosios patalpos.
Po Naujųjų metų šventės prie Šiaulių gatvėje Kaune liepsnojo negyvenamosios patalpos. / Skaitytojo Mariaus S. nuotr.

Penktadienio rytą apie 9 val. gaisras kilo Kauno rajone, Miškinių kaime stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėję ugniagesiai, namo priemenėje rado dūmuose užtroškusį 54-erių vyrą. Gaisro metu šalia krosnies išdegė ir buvo išardyta dalis grindų ir sienos, aprūko patalpos. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Šeštadienį apie 10.45 val. Klaipėdos ugniagesiai išskubėjo į Levandrų gatvėje esantį kol kas nenustatyto savininko gyvenamąjį namą. Jiems atvykus, ant laiptų į palėpę smilko čiužinys, o palėpėje miegoję 2 žmonės buvo pažadinti ir išvesti į lauką. Vieną iš jų, apsinuodijusį dūmais, greitoji išvežė į ligoninę.

Tą pačią dieną apie 17.55 val. Panevėžio rajone, Ramygalos miestelyje, Parko gatvės gyvenamajame name, nusimovus buitinio dujų baliono žarnai, įsiplieskė liepsna, užsidegė užuolaida. Išnešdamas užsidegusį balioną į lauką, rankas apdegė namo šeimininkas.

Naujųjų metų naktį apie 2 val. Šakių rajone, Užsienių kaime, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira ugnimi. Gaisro metu supleškėjo namo stogas, išdegė antras aukštas, o gaisravietėje buvo rasti stipriai apdegę 56-erių metų moters ir 48-erių metų vyro kūnai. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Sekmadienį apie 17.45 val. gaisras kilo Kaune, Studentų gatvės daugiabučio namo bute. Atskubėję ugniagesiai, iš uždūminto buto spėjo išvesti 48-erių metų buto savininką, kuris medikų pagalbos atsisakė. Per gaisrą buto virtuvėje degė šalia krosnies sukrautos malkos ir popieriai. Gaisras įsiplieskė dėl neatsargaus šeimininko elgesio su ugnimi.

Deja, kaip ir kasmet nepavyko išvengti gaisrų ir dėl neatsargaus pirotechnikos gaminių naudojimo.

Prieš Naujuosius metus apie 23.35 val. Panevėžyje, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, petardai pataikius į daugiabučio buto langą, užsidegė virtuvėje sukrautos šiukšlės, aprūko patalpos.

Naujųjų metų naktį, po vidurnakčio, Klaipėdoje, petardai pataikius po čerpių stogo danga, užsidegė Klaipėdos Kultūrų komunikacijų centro parodų rūmai. Laimė, gaisras buvo laiku pastebėtas ir greitai užgesintas, nespėjęs pridaryti didelių nuostolių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 15min