Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 13:22

Savaitgalio gaisruose žuvo vienas žmogus

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias tris savaitgalio paras šalies ugniagesiams teko gesinti 91 gaisrą ir atlikti 45 kitus gelbėjimo darbus. Deja, gaisrų metu vienas žmogus žuvo, du buvo traumuoti.

Penktadienį apie 17.35 val. Švenčionių rajone, Šutų kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu supleškėjo namo stogas, stipriai apdegė medinės sienos ir namų apyvokos daiktai. Gesinant gaisrą kambaryje ant grindų buvo rastas stipriai apdegęs 93-ejų metų namo šeimininkės kūnas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Šeštadienį apie 14.35 val. gaisras kilo Šilalės rajone, Traksėdžio kaime, gyvenamojo namo rūsyje, šalia kūrenamos krosnies. Gaisro metu aprūko rūsio sienos ir lubos, o gesindama gaisrą namo savininkė apdegė ranką.

Tą pačią dieną apie 15.25 val. Švenčionyse užsiliepsnojo lengvasis automobilis „Audi 100“. Per gaisrą išdegė mašinos variklio skyrius, salonas, apdegė kėbulas, o gesindamas gaisrą rankų plaštakas ir koją apdegė 52-ejų metų automobilio savininkas, kurį greitoji išvežė į ligoninę.

Šeštadienio naktį Zarasuose, P.Širvio gatvėje, kaip spėjama, buvo padegtas automobilis „VW Passat“. Gaisro metu apdegė mašinos variklio skyrius, prietaisų skydelis ir visa automobilio priekinė dalis. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Tą pačią naktį apie 2.30 val. gaisras kilo Pasvalio rajone, Saločių miestelyje, Žilvičių gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą supleškėjo namo stogas, vandeniu buvo sulietas perdengimas. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Sekmadienio naktį apie 2.15 val. Vilkaviškio rajone, Kybartų miestelyje, Rambyno gatvėje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė medinis pastatas, jame buvęs automobilis „Mercedes Benz“, nuo karščio apsilydė gyvenamojo namo siena, suskilo du plastikiniai langai, aprūko šalia stovintis metalinis garažas. Ir šio gaisro aplinkybės aiškinamos.

Sekmadienio vakarą apie 21.30 val. Lazdijų rajone, Seirijų miestelyje, Kalnų gatvėje, užsidegė gyvenamasis namas su prie jo priblokuotu ūkiniu pastatu. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas jau degė atvira ugnimi. Per gaisrą ugnis nuniokojo namo stogą, apdegė perdengimas, sudegė apie tona šieno, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Sekmadienį apie 23.15 val. gaisras kilo Radviliškyje, Rožių gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Gaisro metu apdegė rūsyje įrengta pirties patalpa, priepirčio lubos ir sienos, aprūko rūsio patalpos. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min