Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekmadienį Šilutėje padegtas „Audi“

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias tris paras Lietuvoje kilo 81 gaisras, jų metu viena moteris apsinuodijo dūmais. Ugniagesiai gelbėtojai atliko 51 gelbėjimo darbą.

Sekmadienį ankstų rytą, apie 5.43 val., Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie Kaune V.Krėvės pr. 30 name, 40 bute, kilusį gaisrą. Atvykę ugniagesiai pastebėjo iš balkono rūkstančius tirštus juodus dūmus. Balkone rasta ir 66 metų moteris, kuri buvo prisikvėpavusi nuodingų dūmų. Ją ugniagesiai perdavė medikams. Dėl ko kilo gaisras, kurio metu sudegė spinta ir lova bei aprūko dviejų kambarių butas, aiškinamasi.

Penktadienį 21.21 val. gautas pranešimas apie Šalčininkų rajone, Dailidžių kaime, degantį ūkinį pastatą, kuris užsidegė nuo žaibo iškrovos. Gaisro metu sudegė 3 tonos šieno, apdegė pastato sienos.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 4 val., Radviliškio rajone, Šniūraičių kaime, dėl, kaip spėjama, netvarkingos elektros instaliacijos užsidegė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams statinio stogą jau buvo apėmusios liepsnos. Gaisro metu nudegė pastato stogas.

Šeštadienį 10.51val. gautas pranešimas apie Rokiškio rajone, Obeliuose, socialinės paramos centro vaikų namų priestate degančias malkas. Skubiai atvykus ugniagesiams gaisras neišplito ir buvo greitais užgesintas. Apdegė tik malkos ir medinė priestato perdanga. Įvykio aplinkybės aiškinamos.

Tą pačią dieną Rokiškio ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į pagalbą moteriai, kuri susižeidė lipdama kopėčiomis į namo rūsį. Šios lūžo ir susižeidusi moteris savarankiškai negalėjo išlipti iš rūsio. Gelbėtojai, panaudoję kopėčias ir virvę, iškėlė moterį ir perdavė medikams.

Sekmadienį, apie pusę šešių ryte, Šilutės ugniagesiai Lietuvninkų gatvėje prie 59 namo vyko gesinti „Audi“ markės automobilio, kuris, kaip spėjama, buvo tyčia padegtas. Apdegė ne tik „Audi“, bet ir du šalia stovėję automobiliai: „Ford Transit“ priekinės grotelės, „Ford Galaxy“ kairės pusės durelės ir galinis žibintas. Padegimo aplinkybes aiškinasi policija.

Savaitgalį užsidegė dvi pirtys. Viena užsiliepsnojo šeštadienio dieną Utenos rajono Bikuškio kaime, kita sekmadienio vidurdienį Panevėžio rajono Barklainių II-ajame kaime. Nudegė abiejų pirčių stogai. Tikslios gaisrų kilimo priežastys aiškinamos.  

Sekmadienį apie 21 val. vakaro užsidegė apleisti poilsio namai Juodkrantėje, Kalno gatvėje. Gaisro gesinimui buvo pasitelktos gausios ugniagesių pajėgos iš Palangos, Klaipėdos, Šilutės bei Plungės rajonų. Gaisrą gesino apie 40 ugniagesių, jo gesinimui panaudotos 9 autocisternos, automobilinės kopėčios, keltuvas ir kita gaisro gesinimo technika. Gaisras likviduotas pirmadienio rytą apie 5 valandą. Gaisro kilimo aplinkybes aiškinasi Gaisrinių tyrimo centro ekspertai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min