Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių rajone degė žirgyno stogas

Dega namo stogas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Dega namo stogas
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 22 gaisrai. Jų metu vienas žmogus žuvo, o trys gyventojai buvo traumuoti.

Apie 8.40 val. iš policijos buvo gautas pranešimas apie gaisrą Rokiškio rajone, Žilių kaime, keturių butų gyvenamajame name. Gaisro metu antro aukšto bute apdegė patalynė ir lovos čiužinys, išdegė apie 0,5 m grindų prie krosnies. Degusioje lovoje buvo rasta gaisre žuvusi 12-os metų mergaitė. Nelaimės aplinkybės tiriamos. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti.

Trečiadienio rytą apie 4.35 val. gaisras kilo Šakiuose, Šiaulių gatvės daugiabučio namo bute. Per gaisrą bute sudegė fotelis, apdegė siena ir grindys, aprūko virtuvės patalpos. Atskubėję ugniagesiai bute rado tris dūmais apsinuodijusius asmenis, kuriuos perdavė greitosios pagalbos medikams. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Antradienį ryte apie 7 val. gaisras kilo Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, Pušų gatvėje esančio daugiabučio namo bute. Atskubėjus ugniagesiams, bute įrengtoje katilinėje šalia krosnies degė anglys, malkos ir pjuvenos, buvo uždūmintas butas ir bendro naudojimo patalpos. Iš uždūmintų patalpų ugniagesiai išvedė keturis žmones. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie 19.35 val. Rietavo savivaldybėje, Gedikėnų kaime, užsiliepsnojo apleistas, nenaudojamas pastatas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, apdegė medinės sienos. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 23.40 val. Šiaulių rajone, Žačių kaime, gaisras kilo kaimo turizmo sodyboje. Atskubėjus ugniagesiams, jau degė žirgyno stogas. Per gaisrą nudegė ir buvo nuardyta apie 100 kv. m žirgyno stogo. Laimė, pastato viduje buvę žirgai buvo išvesti į lauką. Gaisro priežastis ir nuostoliai dar tikslinami.

Naktį iš antradienio į trečiadienį apie 3 val. Radviliškyje, Liepų gatvėje, užsidegė automobilis BMW 530. Gaisro metu išdegė mašinos variklio skyrius, nuo karščio suskilo priekinis stiklas. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min