Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose įkliuvo telefoninis sukčius

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį į Šiaulių areštinę buvo uždarytas 32 metų S.D., pasikėsinęs apgaule iš Šiauliuose, Tilžės g., gyvenančių senolių išvilioti 8 tūkst. litų, pranešė Šiaulių policija.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, 79-erių metų šiaulietė, sulaukusi nepažįstamo vyro skambučio fiksuoto ryšio telefonu, nesutriko, nors ją pasiekusi žinia ir buvo sukelianti stresą. Skambintojas bandė moterį įtikinti, kad jai skambina jos anūkas ir labai prašė pagelbėti pinigais, nes sukėlė eismo įvykį, sužalojo mergaitę ir žalai atlyginti reikia 8 tūkst. litų.

Nors kalbėjusiojo balsas ir pasirodė panašus į anūko, tačiau senolei iš karto kilo įtarimas, ar ne sukčius nori ją pagauti ant savo meškerės. Moteris, pasakiusi, kad apie pinigus reikėtų kalbėti su jos vyru, perdavė sutuoktiniui telefono ragelį, o pati nuėjo pas kaimynus ir iš čia paskambino į policija. Po to dar paskambino savo anūkui ir visiškai įsitikino, kad jiems skambina sukčiai, nes anūkas buvo darbe ir viskas su juo buvo gerai.

Kol moteris buvo pas kaimynę, su sukčiais bendravo jos sutuoktinis, nes skambinusysis neleido jam padėti telefono ragelio ir vedė derybas – senelis 8 tūkst. litų neturėjo, tad sulygo iki 2 tūkst. litų.

Kai buto duris pravėrė nepažįstamas vaikinas, senoliai jam padavė prašomus pinigus, tačiau, pasidžiaugti jais jam neteko, nes už durų, laiptinėje, jo jau laukė Šiaulių miesto policijos pareigūnai. Sulaikytajam buvo uždėti antrankiai ir jis apgyvendintas areštinėje.

Su sulaikytuoju S.D. pareigūnams tenka susidurti ne pirmą kartą. Jis yra jau aštuonis kartus teistas už vagystes ir plėšimus. Pradėjęs savo „karjerą“ 1993 metais spalvotojo metalo vagystėmis, jis vogė iš parduotuvių, gyvenamųjų patalpų, kioskų arba tiesiog gatvėje jėga atimdavo daiktus iš praeivių.

Atlikęs bausmę už paskutiniąją vagystę, jis į Šiaulius grįžo šių metų balandį. Dabar, matyt, nutarė keisti nusikaltimų profilį. Kriminalistai tiria, ar prieš parą iš 76-erių Ežero g. gyventojos pinigus išviliojęs vyras nėra tas pats S. D. Tądien moteriai paskambinęs vyras prisistatė policijos pareigūnu ir, ją įtikinęs melaginga žinia apie į nelaimę patekusį jos artimą žmogų, pasisavino 2 tūkst. 300 litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min