Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 30d. 12:47

Šiauliuose už įrankių vagystę nuteistas vyras Kaune įkliuvo su narkotikais

Vagystė
Egidijaus Jankausko/„Scanpix“ nuotr. / Vagystė

Šiaulių apskrities policijos pareigūnų ieškomas 58 metų vyras, slapstydamasis nuo bausmės už Šiauliuose padarytą vagystę, įkliuvo Kauno pareigūnams. Buvo žinoma, kad nuteistasis gyvena Kaune, Šiaulių kriminalistai paprašė kolegų iš Kauno pagalbos.

Jie gegužės 30-osios rytą stabdė ieškomojo vairuojamą automobilį, tačiau vairuotojas pareigūnų reikalavimams sustoti nepakluso ir bandė išvengti susitikimo su jais. Jam tai nepavyko ir Perkūno alėjoje jis buvo sulaikytas.

Apžiūros metu pas sulaikytąjį rasta baltos spalvos miltelių, įtariama, narkotinių medžiagų. Jam pradėtas naujas ikiteisminis tyrimas – šįkart dėl neteisėto disponavimo kvaišalais .

Daugiau negu dešimt kartų už vagystes, chuliganizmą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis ir kitus nusikaltimus teistas 58 metų kaunietis praėjusių metų balandį su vienu savo pažįstamu atvyko gastrolių į Šiaulius, užsuko į „Senukų“ prekybos centrą ir pavogė akumuliatorinių įrankių komplektą bei akumuliatorinį smūginį suktuvą, kurių bendra vertė siekė 538 eurus.

Grįžę į Kauną, jie surado žmogų, kuris už 200 eurų šiuos įrankius iš jų nupirko. Gautą pelną vyrai pasidalijo. Dėl vagystės prekybininkai susizgribo tada, kai prekybos salėje buvo rastas vežimėlis su dviem tuščiomis dėžėmis nuo įrankių.

Peržiūrėjus vaizdo medžiagą, įtarimas krito ant dviejų vyrų, kurie dvi pakuotes su pavogtaisiais įrankiais įsideda į parduotuvės vežimėlį ir po kurio laiko išeina iš parduotuvės nei už nieką nesumokėję. Kadangi ant jų nugarų pūpsojo kuprinės, tai buvo padaryta išvada, kad vaizdo kamerų nestebimoje vietoje įrankiai iš pakuočių buvo išimti ir sudėti į kuprinę. Ši versija tyrimo metu pasitvirtino.

Nusikalsti linkę asmenys dažnai savo nusikaltimus planuoja svetimuose miestuose, kadangi kitame mieste tiek gyventojai, tiek policijos pareigūnai jų nepažįsta ir tikimybė būti sulaikytiems sumažėja.

Tačiau šįkart jiems to padaryti nepavyko – buvo sulaikyti ir šių metų gegužės pradžioje už vagystę nuteisti pusantrų metų nelaisvės. Vienas jų pataisos namuose jau atlieka bausmę, o minėtas vyras vis bandė jos išvengti ir ėmė nuo teisėsaugos slapstytis.

Temos: 2 Narkotikai Vagystė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

25:55
01:02
01:31
Parašykite atsiliepimą apie 15min