Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
06 25 /09:05

Tragedija Skuodo rajone: avarijoje žuvo vairuotojas ir vaikas, dar trys ir moteris – ligoninėje

Skuodo rajone susidūrus dviem automobiliams žuvo vieno iš automobilių vairuotojas, nukentėjo kitu automobiliu važiavę keturi mažamečiai. Antradienio rytą Klaipėdos apskrities VPK pranešė, kad ligoninėje mirė iš avarijos vietos atvežtas vienuolikametis vaikas.
Avarija prie Maišiagalos
Avarija prie Maišiagalos / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Kaip praneša Policijos departamentas, eismo įvykis nutiko pirmadienį apie 17.21 val. Skuodo rajone, kelio Mažeikiai–Skuodas 46-ame kilometre, susidūrė 1955 metais gimusio vyro vairuojamas „VW Touran“ ir 2000 metais gimusios moters vairuojamas „Opel Meriva“.

Per eismo įvykį žuvo automobilio „VW Touran“ vairuotojas bei nukentėjo automobilio „Opel Meriva“ vairuotoja ir kartu važiavę keleiviai – 2013-aisiais, 2016-aisiais ir 2022-aisiais gimę berniukai bei 2018-aisiais gimusi mergaitė. Antradienio rytą pranešta, kad vyriausio vaiko gyvybė užgeso ligoninėje prabėgus kelioms valandoms po avarijos.

Nukentėjusieji dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyti į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko po susidūrimo kaktomuša. Ar vairuotojai buvo blaivūs – neaišku. Atliekama ekspertizė.

Kaip paaiškino Klaipėdos apskrities VPK atstovė Andromeda Grauslienė, patikrinti vairuotojų blaivumą nebuvo paprasta. Vienas vairuotojas žuvo vietoje, kitą medikai skubiai išgabeno į ligoninę. Todėl prireiks laiko išsiaiškinti blaivumą.

15min žiniomis, vaikai gydomi Klaipėdos vaikų ligoninėje. Apie jų būklę informacijos artimųjų prašymu neteikiama. Tuo metu mama gydoma Klaipėdos universiteto ligoninėje. Jos būklė apibūdinama kaip „stabili“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais