Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 11d. 20:00

Sotus policininkas – stiprus policininkas: stereotipas ar gryna tiesa?

„Atsikratyk stereotipų“:  pareigūnas valgo – nusikaltėlis nesnaudžia
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / „Atsikratyk stereotipų“: pareigūnas valgo – nusikaltėlis dirba

Stiprus policininkas = sočiai pavalgęs policininkas. Pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai… Dar keliskart dienoje nedidelės pertraukos pakramtymams. Net darbo metu. Net kai yra iškvietimas ar nusikaltėlis kažkur čia pat po nosimi. Koks maistas geriausiai tinka? Gal užjūrio kolegų ypač mėgiamos spurgos? O gal tautiškumo bruožų jau įgaunantis kebabas?

Policijos šūkyje „Ginti. Saugoti. Padėti“ žodis „Pavalgyti“ nefigūruoja, skelbia pareigūnai savajame „Facebook“ profilyje, šį penktadienį tęsdami jau tradicija tapusią žaismingą akciją „Atsikratyk stereotipų“.

„Mūsų prioritetai aiškūs – padėti žmonėms. O jei papietauti laiko lieka vos kelios minutės, tada tenka užkrimsti ir tokio maisto. Tai kas geriau: spurgos ar kebabas?“, – linksmai klausia šiauliečiai policininkai.

Praėjusią savaitę pareigūnai pamėgino paneigti ir dar vieną stereotipą – apie aplaidų darbą ir nekruopštų įkalčių rinkimą.

Šiaulių apskrities VPK nuotr./„Atsikratyk stereotipų“:  įkalčių barstymas
Šiaulių apskrities VPK nuotr./„Atsikratyk stereotipų“: įkalčių barstymas

„Policininkas, kaip kalbama, žmogus keistas. Arba persistengia, arba dirba atmestinai, pavyzdžiui, neapklaus svarbiausio liudininko, nesurinks daiktinių įrodymų, o jei ir surinks, tuoj pat visus išbarstys.

Nusikaltimų vietose dirbantys ekspertai kartais vadinami krapštukais, nes yra itin atidūs ir kruopštūs. Sakote, trūksta profesionalumo? Esame toli gražu ne pirmokai. Kaip dirbti nusikaltimo vietoje mūsų specialistai jau moko ir užsienio kolegas, pavyzdžiui, latvius, kroatus ar makedonus“, – buvo skelbiame Šiaulių apskrities policininkų antistereotipiniame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min