Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 23d. 17:03

Sulaikytas buvęs Šilutės policininkas, verdančiu vandeniu apipylęs septyniolikmetę podukrą

Šilutės policija po smurto šeimoje sulaikė buvusį bendradarbį
Aldonos Aleksėjūnienės nuotr. / Šilutės policija dėl smurto šeimoje sulaikė buvusį bendradarbį

Iš Švėkšnos seniūnijos (Šilutės r.) Jonikų kaimo sekmadienio pavakare į Klaipėdos vaikų ligoninę buvo išvežta verdančiu vandeniu nuplikyta septyniolikmetė.

Įtariama, jog jos nugarą apipylė ir odą nudegino  motinos sugyventinis, buvęs Šilutės policijos komisariato darbuotojas  41-erių  Antanas Valaitis.

„Šilutės policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl šio smurto atvejo artimoje aplinkoje ir šiandien sulaikė įtariamąjį. Paaiškinti savo elgesio motyvų jis negalėjo“, – pirmadienį sakė Šilutės kriminalinės policijos vadovas Vaidas Petniūnas.

Dėl ko  kilo konfliktas tarp A.Valaičio ir jo sugyventinės nepilnametės dukters, dar aiškinamasi. Moterį su dviem nepilnamečiais vaikais A.Valaitis yra parsivedęs gyventi į savo tėvų namus  Jonikų kaime.

Drama, pasibaigusi verdančio vandens šliūkštelėjimu ant nepilnametės pečių, įvyko sekmadienį pusę šešių vakaro lauko virtuvėje.

Švėkšnos seniūnijos socialinė darbuotoja žurnalistei sakė, jog ši pora nėra įrašyta į socialinės rizikos  šeimų sąrašą. Vaikais motina rūpinasi, nors jai tenka gydytis  ir savo  negalias.

Po patirtos agresijos bus aiškinamasi, ar nereikia jai didesnės seniūnijos pagalbos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

01:06
14:48
01:05

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min