Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 16d. 16:43

Sulaikytas Laisvės alėjoje viską, kas pasitaikė po ranka, niokojęs jaunuolis: vertė tvoras, mėtė suoliukus

Ankstyvą trečiadienio rytą Kauno apskrities policijos pareigūnai itin operatyviai sulaikė jaunuolį, kuris būdamas itin nepasitenkinęs, eidamas Laisvės alėja, niokojo viską, kas pasitaikė kelyje. Nors jaunas vyras ir nepaaiškino, kodėl nusprendė taip elgtis, tačiau pripažino, kad taip daryti nereikėjo.

Spalio 16 dieną apie 4.30 valandą, stebint Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate esančias miesto vaizdo stebėjimo kameras, užfiksuotas įtartinai besielgiantis vaikinas.

VIDEO: Laisvės alėjoje užfiksuotas jaunuolis, niokojęs viską, kas pasitaikė po ranka

Sekant jo veiksmus akyliau, pastebėta, kad eidamas rekonstruojama Laisvės alėjos dalimi jis ne tik sulaužė keturis tvoros segmentus, bet ir nusprendė išbandyti savo rankų stiprumą mėtydamas šalia buvusius suoliukus. Užkliuvo jaunuoliui ir prie „rePUBlic“ baro stovėjusios statinės – jos taip pat skriejo Laisvės alėjos grindiniu. Veiksmus, kaip galima regėti vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotame įraše, mobiliuoju telefonu fiksavo iš paskos ėjęs draugas.

Pareigūnai nedelsiant sureagavo į tokį jauno vyro elgesį ir nepraėjus nei 10-čiai minučių sulaikė 1998 metais gimusį vaikiną. Sulaikymo metu jaunuolis nesipriešino, prisipažino, kad elgėsi nederamai.

Pažeidėjui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,96 prom. Galbūt apsvaigimas ir paskatino elgtis neadekvačiai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes, tikslinamas jaunuolio pridarytos žalos dydis ir artimiausiu metu bus priimtas procesinis sprendimas dėl vaikino netinkamo elgesio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min