Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 15d. 10:33

Švenčionių rajone užsiliepsnojus automobiliui smarkiai apdegė žmogus

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Sudegęs automobilis

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje užregistruoti 25 gaisrai ir 9 gelbėjimo darbai, kuriuos atliko šalies ugniagesiai. Aukų juose pavyko išvengti, tačiau viename gaisre buvo traumuotas žmogus.

Apie 13 val. Švenčionių rajone, prie Burbų kaimo, užsiliepsnojo automobilis „Audi A4 Avant“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau skendėjo liepsnose, o šalia jos buvo rastas ir perduotas greitosios pagalbos medikams stipriai apdegęs 66-erių metų vyras. Per gaisrą automobilis sudegė nepataisomai, o įvykio aplinkybės aiškinamos.

Praėjusią naktį apie 3.45 val. gaisras kilo Alytuje, Vidzgirio gatvėje, miesto savivaldybei priklausančiame sandėlyje. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė dviejų sandėliukų patalpos, sudegė dalis pastato stogo. Įvykis tiriamas.

Ketvirtadienį ryte apie 6.10 val. Radviliškio rajone, Pakalniškių kaime, užsiliepsnojo individualus pastaruoju metu negyvenamas namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, apdegė medinės jo konstrukcijos. Manoma, kad pastatas buvo padegtas.

Tą patį ankstų rytmetį apie 4.30 val. Kaišiadoryse, Didžiojoje gatvėje, užsidegė grupei savininkų priklausantis ūkinis pastatas. Gaisro metu išdegė medinio pastato vidus, sudegė čia buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Dar vienas ūkinis pastatas apie 20.15 val. nuo žaibo iškrovos užsiliepsnojo Alytaus rajone, Punios kaime. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira ugnimi, jo stogo konstrukcijos buvo įgriuvusios. Per gaisrą sudegė stogo konstrukcijos, karkasinė pastato dalis, apie 5 kub. m malkų ir apie 18 tonų viduje buvusių pašarų.

Apie 17.25 val. dėl neatsargaus elgesio su ugnimi gaisras kilo Kaune, Birželio 23-iosios gatvės daugiabučio namo, 5-ame aušte esančio buto balkone. Gaisro metu apdegė čia buvę sendaikčiai ir namų apyvokos daiktai, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, aprūko buto kambariai. Gaisro nuostoliai tikslinami.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min