Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 13d. 11:01

Teismas priėme KOMAA narėms palankų sprendimą

Teismas
Ramūno Danisevičiaus/Scanpix nuotr. / Teismas

Trečiadienį Vyriausiasis administracinis teismas priėmė Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos (KOMAA) narėms palankų sprendimą ir atmetė LR Konkurencijos tarybos pateiktą atskirąjį skundą dėl patenkintų KOMAA narių prašymų taikyti baudų mokėjimo sustabdymą.

LR Konkurencijos Ttrybos skundu buvo siekiama panaikinti teismo sprendimus patenkinti KOMAA narių prašymus dėl laikino baudų mokėjimo sustabdymo, teigiama išplatintame pranešime.

KOMAA narių interesus ginančio advokatų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ advokato Elijaus Burgio teigimu, Administracinio teismo sprendimas atmesti LR Konkurencijos tarybos atskirąjį skundą parodo, jog teismas susipažino ir įsigilino į LR Konkurencijos tarybos atliktą tyrimą dėl Konkurencijos įstatymo pažeidimo bei atsižvelgė į itin sudėtingą reklamos ir žiniasklaidos planavimo rinkos finansinę situaciją.

„Konkurencijos tarybos atskirojo skundo atmetimas reiškia, kad, teismo manymu, jame pateikti argumentai, siekiant atšaukti KOMAA narių baudų mokėjimo sustabdymą, buvo nepagrįsti“, – sako E.Burgis.

Jo teigimu, LR Konkurencijos tarybos atskirojo skundo pateikimas apskundžiant tismo sprendimą dėl baudų mokėjimo sustabdymo yra anksčiau precedento neturintis atvejis. Advokato žiniomis, anksčiau LR Konkurencijos taryba tokių sprendimų nėra skundusi.

2009 m. birželio 4 d. LR Konkurencijos taryba, atlikusi tyrimą, konstatavo neva esant padarytą Konkurencijos įstatymo pažeidimą dėl susitarimo taikyti konkursinį mokestį, siekiant riboti konkurenciją reklamos ir žiniasklaidos planavimo rinkoje. Konkurencijos tarybos nutarimu KOMAA narėms buvo skirtos piniginės baudos iš viso už beveik pusketvirto milijono litų.

Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija Lietuvoje vienija 24 kūrybines bei žiniasklaidos planavimo paslaugas teikiančias įmones.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min