Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 02 19, 17:08

Teismo pamoka Tadui iš Šilalės: apie policiją feisbuke – arba gerai, arba nieko

Policijos pareigūnai stebi ir internetines svetaines bei socialinius tinklus, įspėjama Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų pranešime.
Tauragės r. policija
Tauragės r. policija / Tauragės apskrities VPK nuotr.

Į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą buvo kreiptasi dėl įžeidžiančio komentaro, kuris skirtas policijos pareigūnams – informuota, kad socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Policija Šilalės rajone“ apie juos, kaip apie policijos pareigūnus yra parašyti įžeidžiantys žodžiai.

Atlikus tyrimą, asmeniui, dėl administracinio nusižengimo, numatyto Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas) padarymo, buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Tauragės apylinkės teisme šilališkiui skirta 90 eurų bauda.

2019 m. vasario 18 d. Tauragės apylinkės teismas priėmė nutarimą, kuriuo nutarta Tadą P. pripažinti kaltu, padarius administracinį nusižengimą, numatytą LR ANK 508 straipsnyje, ir paskirti administracinę nuobaudą – 90 eurų baudą. Asmuo nutarimą per 20 kalendorinių dienų nuo jo kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali apskųsti Klaipėdos apygardos teismui per Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmus.

Policija primena, kad socialinė erdvė nėra skirta įžeidinėti policijos pareigūnus ar kitus asmenis. Atminkite, kad socialiniai tinklai taip pat yra ir vieša erdvė, kurią gali matyti visi žmonės ir už padarytus nusižengimus kitų asmenų atžvilgiu reikia atsakyti kaip numato Lietuvos Respublikos įstatymai. Prieš skelbdami informaciją, kuri gali turėti įtakos kitiems, pagalvokite apie galimas pasekmes sau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min