Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
06 17 /12:04

Kovotojo R.Morkevičiaus nužudymo tyrimo finišas po aštuonerių metų – įtariamas žudikas prisipažino

Pareigūnai paskelbė baigę aštuonerius metus trukusį garsaus kovotojo ir televizijos projektų dalyvio Remigijaus Morkevičiaus, kuris buvo siejamas ir su nusikalstamu pasauliu, nužudymo tyrimą. Byla perduota teismui, o kaltinimai nužudymu pateikti samdomam žudikui Imre Arakui, kuris iki šiol buvo įtariamas organizavęs kito Kauno mafijos veikėjo Deimanto Bugavičiaus nužudymą.
Remigijus Morkevičius ir Imre Arakas
Remigijus Morkevičius ir Imre Arakas / 15min montažas

I.Araką įtarė nuo pat pradžių

Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) pareigūnai ir Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorai užbaigė rezonansinį ikiteisminį tyrimą dėl 2016 m. Kaune įvykdyto Remigijaus Morkevičiaus nužudymo bei pasikėsinimo nužudyti G.Z. ir perdavė baudžiamąją bylą Kauno apygardos teismui.

Kauno apygardos teismas 15min patvirtino, bylą gavęs birželio 12 d. Pirmasis teisiamasis posėdis dar nėra paskirtas.

Kaltinimai šioje byloje pareikšti Estijos Respublikos piliečiui, buvusiam imtynininkui ir aktoriui Imre Arakui, gimusiam 1958 m.

Kaip pranešimu spaudai informuoja Generalinė prokuratūra ir LKPB, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po 2016 m. liepos 22 d. naktį įvykdyto pasikėsinimo nužudyti G.Z.

Į nukentėjusįjį tąsyk buvo šauta iš šaunamojo ginklo su duslintuvu, tačiau jis išgyveno greitosios medicinos pagalbos medikams suteikus neatidėliotiną pagalbą.

Tų pačių metų gruodžio 21 d. Kaune prie savo namų šūviais iš automatinio šaunamojo ginklo buvo nužudytas visuomenėje gerai žinomas kovos menų sportininkas R.Morkevičius.

Tiriant abu šiuos nusikaltimus buvo įtarta, kad jų vykdytojas gali būti ne kartą teistas Estijos Respublikos pilietis I.Arakas.

Buvo atkurta tiksli nusikaltimų padarymo eiga, identifikuotas ir sulaikytas jais įtariamas asmuo.

Rengėsi nužudyti airį

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais