Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užkirstas kelias žaibiškoms vagystėms

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Pastarosiomis dienomis policijos pareigūnai įvairiuose šalies miestuose sulaikė net kelis asmenis, bandžiusius įvykdyti žaibiškas vagystes.

Kaip praneša Policijos departamentas, 2009 m. vasario 13 d. 22 val. 43 min. buvo gautas įsilaužimo pavojaus signalas iš parduotuvės, esančios Alėjos g. 27, Leipalingyje, Druskininkų sav. Viešosios policijos apsaugos tarnybos reagavimo grupė, atvykusi prie saugomo objekto, rado nuplėštas metalo juostų grotas ir išdaužtą tualeto langą, esantį kiemo pusėje. Per jį ir buvo patekta į parduotuvės vidų.

Sniege matėsi kelių asmenų pėdsakai. Buvo iškviestas kinologas su tarnybiniu šunimi. Sekant paliktais pėdsakais buvo sulaikyti du asmenys: G. J. ir R. Š., kurie prisipažino įvykdę vagystę. Netoliese buvo rastos pavogtos dvi alaus dėžės. Nustatyti ir kartu su jais nusikaltimą vykdę dar du asmenys: J. G. ir E. P., kurie buvo rasti ir sulaikyti namuose. Parduotuvei padarytas nuostolis - apie 200 Lt. Sulaikytieji pristatyti į Alytaus aps. VPK Druskininkų policijos komisariatą.

Tą pačią dieną 23 val. 02 min. buvo gautas pavojaus signalas iš parduotuvės, esančios Žiemgalių g. 2, Kaune. Reagavimo grupė, atvykusi prie saugomo objekto, pastebėjo išdaužytą vitrinos stiklą ir pėdsakus sniege. Pareigūnai, eidami pagal juos, pastebėjo tris asmenis, kurie nešėsi krepšį. Pamatę patrulius, asmenys įbėgo į Baltijos g. namo laiptinę, po to užlipo ant šio namo stogo, kur juos ir sulaikė patruliai. Krepšyje, kaip įtariama, buvo iš parduotuvės pavogtos prekės. Į objektą iškviesti atsakingi asmenys kartu su pareigūnais apžiūrėjo parduotuvės vidų ir nustatė, kad čia buvo patekę sulaikytieji asmenys. Jie buvo pristatyti į Kauno aps. VPK Kauno m. Santakos policijos komisariatą.

Vasario 16 d. 03 val. 13 min. buvo gautas pavojaus signalas iš parduotuvės, esančios Vytauto g. Ariogaloje, Raseinių r. Viešosios policijos apsaugos tarnybos reagavimo grupė, operatyviai atvykusi prie saugomo objekto, pastebėjo išlaužtas duris. Į objektą buvo iškviestas atsakingas asmuo, kuris kartu su pareigūnais apžiūrėjo parduotuvės patalpas ir nustatė, kad pavogtas seifas. Netrukus pareigūnai surado seifą 200 metrų atstumu nuo parduotuvės. Seifas išplėštas nebuvo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min