Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 16d. 16:09 , Atnaujinta: 2019 lapkričio 16d. 17:50

Vaikų ligoninėje Vilniuje kilo gaisras: į lauką išvesta dalis mažųjų pacientų

Gaisras Santaros klinikų Vaikų ligoninėje
Skaitytojo nuotr. / Gaisras Santaros klinikų Vaikų ligoninėje

Vilniuje, Santariškėse, vaikų ligoninėje šeštadienį kilęs gaisras lokalizuotas, nukentėjusiųjų nėra, – BNS patvirtino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Tačiau iš skyriaus teko išvesti dalį pacientų.

Šeštadienį 15.42 valandą Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus Santariškių g. 4, vaikų ligoninėje, 2-ame aukšte, užsidegė elektros laidai. Uždūmintos patalpos.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai bei Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Situacijų koordinavimo skyriuje atstovai teigia, kad ligoninės skydinėje užsidegė laidai, tai galimai įvyko dėl elektrikų aplaidumo. Gaisrą, kuris lokalizuotas 16.22 valandą, pradėjo gesinti jau gydymo įstaigos darbuotojai. Dabar vėdinamos patalpos, o tuo metu aplinkinių aukštų žmonėms patarta pereiti į saugesnę vietą.

Kaip 15min teigė Situacijų koordinavimo skyriaus atstovai, gaisras kilo Laboratorinės diagnostikos skyriuje. Pirmajame ir antrajame aukštuose buvo gydomi apie 24 vaikai. Mažieji pacientai personalo darbuotojų išvesti iš antrojo aukšto į saugias patalpas.

Papildyta 17.38 val. Su 15min redakcija susisiekė vietoje buvęs liudininkas, kuris papasakojo, kas vyko paskelbus apie gaisrą.

„Išgirdome kažką iš personalo šaukiant lauke apsaugininką, jis nubėgo. Vėliau išgirdome gaisro signalizaciją ir gaisrininkų mašinos sirenas. Išėjus, per langus pamačiau jau viduje esančius gaisrininkus. Buvo atidaryti langai, gaisrininkai su deguonies kaukėmis. Patalpose pasijuto kvapas ir buvo paskelbta evakuacija.

Keista, kad gaisro perspėjimo signalizacijai pasigirdus, gaisrininkai atvyko jau po 1-2 minučių. Kilo klausimas, ar gaisro signalizacija patalpose suveikė laiku“, – teigė viešai prisistatyti nepanoręs vyras.

Evakuota, anot jo, buvo daug vaikų ir tėvų. Kai kurie vaikai buvo vieni.

„Informacija buvo tokia: „einame į lauką“. Visi, kur nori, kaip supratau. Vėliau lyg nukreipti pradėjo kažkur. Mes ėjome į savo mašiną. Dabar dar būrys pacientų laukia pirmojo aukšto foje. Įdomu, ar jie gali būti vienoje patalpoje, nes ligos gali būti užkrečiamos“, – spėliojo liudininkas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min