Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 20d. 15:11 , Atnaujinta: 2019 liepos 20d. 15:54

Vaizdo įrašas paneigė apkalbas, kad girto vairuotojo BMW 150 km/val. greičiu rėžėsi į ekskavatorių

Įvykio vietoje
Kadras iš „Rinkos aikštės“ filmuotos medžiagos / Įvykio vietoje

„Pirminė, kelininkų iškelta versija subliūško, pasirodo, visi labai gražiai melavo iškeldami melagingą versiją, siekiant nuslėpti tikrąjį avarijos kaltininką“, – šeštadienį į redakciją kreipėsi 15min skaitytojas, prisistatęs Raimondu.

Jo paviešintame įraše (tiesa, neįtikėtinai prastos kokybės) galima įžiūrėti, kad BMW remontuojame kelio ruože važiuoja pro dirbantį ekskavatorių. Kelininkų technika ima suktis kaip tik tuo metu, kai automobilis visiškai priartėja – galingas kaušas smogia per BMW priekį ir tiesiog suknežina pusę automobilio.

„Ponai, tai ne avarija, tai nusikaltimas“, – konstatuoja Raimondas.

Vietinio leidinio „Rinkos aikštė“ išplėtota versija: BMW vairuotojas tikriausiai buvo girtas ir rėžėsi į ekskavatorių apie 150 km/val. greičiu.

VIDEO: BMW smūgio į ekskavatorių padariniai

Jei tikėtume šiandieną išplatinta vaizdo medžiaga, ne visai teisingas atrodo ir Kauno apskrities policijos apie šią avariją skelbiamas pranešimas, jog „BMW kliudė ekskavatorių“.

Liepos 13 d. apie 13.25 val. kelyje Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys, vyro (g. 1981 m.) vairuojamas automobilis BMW kliudė stovintį ir žvyro lyginimo darbus atlekiantį ekskavatorių, kuriuo dirbo vyras (g. 1986 m.). Dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatyti BMW vairuotojas ir keleiviai (moterys g. 1986 m. ir 1964 m. ir vyras g. 1970 m.), rašyta pareigūnų suvestinėje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina šeštadienį 15min teigė negalintis komentuoti avarijos aplinkybių ir visų peripetijų dėl permainingai nušviečiamo įvykio scenarijaus.

Komisaras teigė nematęs skandalingo vaizdo įrašo ir nežinantis, ar ši reikšminga filmuota medžiaga jau yra tapusi ikiteisminio tyrimo medžiagos dalimi.

Jei keleivė mirtų – vertintų kaip žmogžudystę

„Beveik visi skaitė, kaip Kėdainių rajone, Kalnaberžėje, girtas vairuotojas, nepaisydamas reguliuotojo signalų lėkė dideliu greičiu ir atsitrenkė į ekskavatorių. Visi jau pasmerkėme girtą vairuotoją su BMW, kuris lėkė beprotišku greičiu...

Tiesa yra kitokia. Žmonės važiavo sulaukę leidžiamo signalo, į ekskavatorių jie neatsitrenkė, bet ekskavatorius, vairuojamas išgėrusio operatoriaus, kaušą nuleido ant automobilio ir jį tiesiog sutraiškė.

Kadangi kaušą nuleido keleivio pusėje, ten sėdėjusi moteriškė dabar yra reanimacijoje, jei ji mirs, galime drąsiai teigti, jog išgėręs ekskavatorininkas nužudė automobilio keleivę“, – redakcijai rašo Raimondas.

Maža to, vyrui įvairių minčių sukėlė tai, kas avarijos vietoje dėjosi daugiau nei po šešių parų, praėjusio penktadienio vėlų vakarą. „2019 07 19 apie 23.05 valandą atvykę nenustatyti asmenys, atsirakino minėtą ekskavatorių ir beveik valandą įsijungę šviesas dirbo, užkūrę ekskavatorių kilnojo strėlę, kažką darė, galimai naikino nusikaltimo pėdsakus, keitė kaušą ar dar ką nors. Apie 23.10 val. buvo iškviesta policija, kuri neatvažiavo, o beveik po pusantros valandos pasiteisino, jog naktį, tamsoje, neranda nurodyto adreso, tuo motyvuodami , kad neatvažiavo.

Atsižvelgiant į tai, jog policija nerado adreso, nes tamsu, o nenustatyti asmenys, turintys raktą nuo ekskavatoriaus, prie jo dirbo naktį, kyla įvairių minčių...

Kieno pinigai, to ir teisybė?“ – laiško pabaigoje retoriškai klausia Raimondas.

Aprašytas kaip nesugaunamas kelių erelis

Kėdainių rajono spaudoje kaip tik dar vakar (liepos 19 d.) aprašyta versija, kad dėl šio BMW ir ekskavatoriaus susidūrimo neabejotinai kalčiausias būtent BMW vairuotojas, šią išsamią publikaciją persispausdino ir nacionalinė žiniasklaida. Remiantis vietiniais šaltiniais, straipsnyje BMW vairuotojas buvo apibūdintas kaip policijai žinomas kelių chuliganas, dažnai įtariamas vairavimu neblaiviam, tačiau esą neįkliūdavęs.

Tiesa, „Rinkos aikštė“, remdamasi Kauno apskrities policija, atskleidė, kad po įvykio būtent ekskavatorių valdžiusiam vyriškiui buvo nustatytas 0,6 promilės girtumas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min