Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 1d. 14:16

Vilniaus Kalvarijų turgavietėje buvo prekiauta nelegaliais vaistais

Sulaikyti vaistai
Policijos nuotr. / Sulaikyti vaistai

Pareigūnai Vilniaus Kalvarijų turgavietėje aptiko nelegalių vaistų.

Antradienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai ir Valstybinės vaistų tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas tikrino Kalvarijų turgavietę ir jos prieigas. Buvo siekiama nustatyti vaistų ir vaistinių medžiagų, patekusių į vidaus rinką, pažeidžiant teisės aktų reikalavimus, sandėliavimo ir galimas jų realizavimo vietas, užkardyti neteisėtą, su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusią veiklą.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad patikrinimo metu sulaikytos T.M. (gim. 1955 m.) ir J.P. (gim. 1942 m.), prekiavusios vaistiniais preparatais (vaistais) neturėdamos tam licencijos.

Prekyvietėje rasta ir paimta 620 vnt. įvairių vaistų. Pažeidėjoms už neteisėtą vertimąsi farmacine veikla be licencijos surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44 (1) str. Administracinių teisės pažeidimų bylos perduotos Vilniaus miesto pirmajam apylinkės teismui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min