Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 6d. 14:49

Vilniaus pataisos namuose už sukčiavimą kalintį vyrą brolis bandė aprūpinti telefonais

Paimti telefonai
Kalėjimų departamento nuotr. / Paimti telefonai

Sausio 5 d. sulaikytas Vilniaus pataisos namuose bausmę už sukčiavimą atliekančio nuteistojo brolis, bandęs perduoti mobiliuosius telefonus.

Apie 16.20 val. prie Vilniaus pataisos namų apsaugos tvoros iš Rasų g. 6, buvusios pataisos įstaigos teritorijos, pastebėtas įtartinas asmuo.

Pareigūnams pradėjus artintis prie minėto asmens, šis pradėjo bėgti, į reikalavimą sustoti nereagavo, o pasivijus – aktyviais veiksmais priešinosi pareigūnams.

Asmenį sulaikė Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai bendradarbiaudami su Vilniaus pataisos namų pareigūnais.

Kalėjimų departamento nuotr./Paimti telefonai
Kalėjimų departamento nuotr./Paimti telefonai

Nustatyta, kad sulaikytas asmuo, gim. 1990 m., pataisos pareigūnams jau žinomas ir anksčiau yra bandęs perduoti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Pas sulaikytąjį rasti du paketai, kuriuose buvo 2 mobiliojo ryšio telefonai M5, 2 mobiliojo ryšio telefonai L8STAR bei USB jungties mobiliojo ryšio telefonams krauti skirtas laidas.

Kalėjimų departamento nuotr./Paimti telefonai
Kalėjimų departamento nuotr./Paimti telefonai

Telefonus laisvės atėmimo bausmę už sukčiavimą atliekančiam broliui bandžiusiam perduoti asmeniui surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 226 str. „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“.

Jam gresia bauda iki 3 tūkst. eurų, informuoja Kalėjimų departamentas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min