2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vilniaus policijai įkliuvo du taksistai, kurie apgaudinėjo keleivius

Šių metų vasario 3 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto 2-ojo policijos komisariato Naujininkų policijos nuovados ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio departamento Eismo organizavimo skyriaus pareigūnai tyrė gyventojų skundus dėl to, kad taksi transporto paslaugas teikiantys vairuotojai veždami keleivius viršija nustatytus taksometro tarifus.
Taksi
Taksi / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kaip informuoja Vilniaus policija, atlikus kontrolinius patikrinimus nustatyta, kad UAB „Martono taksi“ vairuotojų N.K. (gim. 1980 m.) bei R.M. (gim. 1973 m.) vairuojamų automobilių taksometro parodymai viršijo nustatytus tarifus apie 5 kartus.

Dėl šių teisės pažeidimų pradėtos administracinio teisės pažeidimo bylos teisenos pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 1423 str. 1 d. (Keleivių vežimo lengvaisiais automobiliais – taksi taisyklių pažeidimas).  Bylas nagrinės administracinė komisija prie Vilniaus miesto savivaldybės.

Pažymėtina, kad tokio pobūdžio priemonės bus nuolat vykdomos ir ateityje. Pareigūnai nustatė, kad ypač dažnai tarifai viršijami vežant keleivius iš Vilniaus oro uosto. Į sostinę atvykę užsieniečiai priversti mokėti dideles sumas – pavyzdžiui, nustatytas atvejis, kai už 3,5 kilometro kelią buvo pareikalauta 55 litų.

Toks „svetingumas“ neabejotinai kenkia miesto ir šalies prestižui ir atvykstamojo turizmo plėtrai. Taksi firmų administracijos atstovai privalėtų užtikrinti, kad vairuotojai laikytųsi teisės aktų nustatytų reikalavimų. Neatmetama galimybė, kad taksi bendrovių vadovams ignoruojant šią pareigą, policija kreipsis dėl kelių transporto veiklos licencijos vežti keleivius lengvaisiais taksi automobiliais atėmimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min