Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 20d. 11:50

Vilniuje ant kojų sukeltos gelbėjimo tarnybos (papildyta 13.46 val.)

Pirmadienį vidurdienį į sostinės centrą lėkė specialiosios tarnybos.
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Pirmadienį vidurdienį į sostinės centrą lėkė specialiosios tarnybos.

Pirmadienį vidurdienį į sostinės centrą lėkė specialiosios tarnybos.

Dienraščio „Respublika", pastaruoju metu pagarsėjusio prieštaringomis publikacijomis, vyriausiojo redaktoriaus Vito Tomkaus  kabinete neva rastas vokas su, kaip įtariama, neaiškios kilmės baltais milteliais. 

15min.lt  žiniomis, prie dienraščio pastato ir pačioje redakcijoje pilna policijos pareigūnų, gatvėje stovi greitosios pagalbos automobilis, yra ir cheminių incidentų likvidavimo darbuotojų.  

Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovai portalui 15min.lt patvirtino, kad buvo gautas pranešimas apie voką su milteliais. „Pradinė informacija tokia, kad 9 val. 6 min. iš bendrojo pagalbos centro buvo gautas pranešimas, kad „Respublikos“ redakcijoje atplėšus voką iš jo išbyrėjo neaiškios kilmės baltos spalvos milteliai. Į įvykio vietą atvyko specialiosios tarnybos – ne tik policija, bet ir medikai, sveikatos centro pareigūnai, kitos tarnybos. Šiuo metu pareigūnai dirba įvykio vietoje“, – 15min.lt sakė Vilniaus VPK Valdymo organizavimo skyriaus Viešųjų ryšių poskyrio specialistas Paulius Radvilavičius. Jis pridūrė, kad pareigūnus iškvietė asmenys iš redakcijos.

Papildyta 13.46 val. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Visuomenės informavimo skyriaus atstovas Gintautas Druktenis portalui 15min.lt patvirtino, kad įvykio vietoje buvo nuvykę ir šios tarnybos specialistai. „Mūsų darbas buvo surinkti miltelius. Pareigūnai juos surinko ir nuvežė tirti“, –  sakė G.Druktenis.

Milteliai šiandien turėtų būti pristatyti į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją (NVSPL). „Gavome informacijos, kad mums bus pristatyti milteliai. Kol kas jų negavome, – naujienų portalui 15min.lt sakė NVSPL atstovė Vilma Jonaitienė. – Jei juos gausime šiandien, preliminarūs rezultatai turėtų paaiškėti rytoj, bent jau į kurią pusę linksta tyrimas. Galutiniai rezultatai turėtų būti žinomi trečiadienį ar ketvirtadienį.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min