Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje degė inkasatorių automobilis (nuotraukos, video, papildyta 18.07 val.)

Vilniuje sudegė inkasatorių automobilis.
15min skaitytojos Virginijos V. nuotr. / Vilniuje sudegė inkasatorių automobilis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje antradienio popietę sudegė privačios saugos tarnybos inkasatorių automobilis.

Pirminiais duomenimis, šiek tiek po 14 val. pačiame sostinės centre, Tilto g., užsidegė saugos tarnybos G4S inkasatorių automobilis Mersedes-Benz.

Vėliau inkasatoriai kolegoms pasakojo, kad jiems važiuojant Tilto g. pradėjo rūkti dūmai, apsaugininkams iššokus iš automobilio, pliūptelėjo liepsna.

Išdegė beveik visas automobilio salonas. Žmonės per incidentą nenukentėjo.

Gaisrą užgesino ugniagesiai, tuo tarpu patys inkasatoriai iš sudegusio automobilio į kitą bendrovės mašiną skubiai krovė metalines dėžutes su pinigais.

VIDEO: Degė G4S inkasatorių automobilis

Gaisro priežastis kol kas nežinoma, nuostoliai tikslinami. Preliminariais duomenimis, automobiliu vežti pinigai nesudegė.

Papildyta 18.07 val.: Trečiadienio popietę buvo išplatintas bendrovės G4S pranešimas dėl įvykio Tilto g.

„Kilusio gaisro metu automobilyje buvę grynieji pinigai, kurių didžioji dalis buvo specialiose metalinėse dėžėse ir papildomai apsaugotoje automobilio dalyje, liko nepažeisti bei saugiai perkelti į kitą įmonės inkasacinį automobilį. UAB G4S Lietuva inkasacinė ir grynųjų pinigų veikla yra apdrausta 23,4 milijonų litų sumai kiekvienam draudiminiam įvykiui“, - rašoma pranešime spaudai.

„Tai, be abejo, yra labai nemalonus įvykis, tačiau svarbiausia, kad niekas nenukentėjo. Apgailestauju dėl šio įvykio ir aplinkiniams galėjusių kilti nepatogumų“,- įvykį komentavo „G4S Lietuva“ generalinis direktorius Saulius Vincentas Tulevičius.

Pirminiais duomenimis automobilis užsiliepsnojo savaime, šio incidento priežastis aiškinasi įmonės sudaryta speciali tyrimo grupė.

UAB „G4S Lietuva“- didžiausia saugos tarnyba Lietuvoje (iki 2007 metų gruodžio 22d. UAB „G4S Lietuva“ buvo žinoma kaip UAB „Falck Security“).  Įmonėje dirba 2 tūkst. 200 darbuotojų.

Tapote įvykio liudininku? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais skaitytojais. Siųskite įvykio medžiagą adresu: 15min@15min.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min