Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 6d. 09:54

Vilniuje praėjusią parą sudegė du automobiliai

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Sudegęs automobilis

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 24 gaisrus bei atliko 13 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo 2 autoįvykių metu automobiliuose prispaustus vairuotojus. Laimė, gaisruose žmonių aukų pavyko išvengti.

Apie 18.10 val. Rokiškyje, Vilniaus gatvės daugiabučio namo buto virtuvėje, pridegė ant dujinės viryklės be priežiūros paliktas puodas. Ugniagesiai pro balkono langą patekę į trečiame aukšte esančio uždūminto buto vidų, spėjo išvesti į lauką buto nuomininką ir perdavė jį greitosios pagalbos medikams, kurie vyriškį išsivežė į ligoninę.

Apie 13.15 val. gaisras kilo Šalčininkų rajone, Paūdronių kaime stovėjusioje lauko virtuvėje. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo bei viduje buvusio turto išgelbėti nepavyko. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 13.30 val. Biržų rajone, Čypėnų kaime, užsidegė kombainas „DON 1500“. Per gaisrą išdegė degios variklio skyriaus detalės, o gaisro priežastis tikslinama.

Apie 15.15 val. Radviliškio rajone, Pastravonių kaimo laukuose, jų savininkui deginant nupjautus bulvienojus, užsidegė ražienos apie 30 arų plote. Parankinėmis priemonėmis užgesinus smilkstančias ražienas, vyriškis pasijuto blogai ir iškviesta greitoji jį išvežė į ligoninę.

Apie 15.45 val. gaisras kilo Jurbarke, P.Cvirkos gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Gaisrą pastebėjo ir užgesino kaimynai, o ugniagesiams beliko atlikti tik baigiamuosius darbus. Per gaisrą kambaryje sudegė įvairūs namų apyvokos daiktai, drabužiai, aprūko gyvenamosios patalpos. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 21.15 val. Vilniuje, Pajautos gatvėje, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko automobilis „Nissan Terrano“. Gaisro metu išdegė mašinos variklio skyrius ir salonas.

Dar vienas lengvasis automobilis apie 23.20 val. užsidegė taip pat Vilniuje, L.Giros gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, kol kas nenustatyto savininko automobilis „Audi 80“ jau degė atvira liepsna. Ugnis nuniokojo mašinos saloną, apdegė kėbulas, o šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min