Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 23d. 09:28 , Atnaujinta: 2020 vasario 24d. 08:24

Vilniuje susidūrė du į iškvietimą skubėję policijos automobiliai

Vilniuje susidūrė du policijos automobiliai
Feisbuko grupės „Reidas Vilniuje“ nuotr. / Vilniuje susidūrė du policijos automobiliai

Sekmadienio rytą Vilniaus J.Basanavičiaus gatvėje susidūrė du į iškvietimą skubėję policijos automobiliai.

Apie įvykį pirmieji pranešė internautai: „Klasikinė sankryža, egzotiškas įvykis. Susikalė du policijos ekipažai. Vienas nubružintas šonas, kitam įmuštas ratas. Prie viso to kaltas ženklas. Abu ekipažai, įsijungę švyturėlius, ramiai pildo deklaracijas“.

Eismo įvykis fiksuotas J.Basanavičiau gatvėje.

Vilniaus apskrities policijos budėtojas 15min informavo, kad abu automobiliai skubėjo į iškvietimą dėl muštynių.

Netrukus įvykio vietoje jau stovėjo 5 policijos ekipažai. Vienas į eismo įvykį pakliuvęs automobilis buvo apgadintas taip, kad važiuoti nebegalėjo – iškviestas techninę pagalbą teikiantis tralas.

Policijos pareigūnai per šį incidentą, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Feisbuko grupės „Reidas Vilniuje“ nuotr./Dviejų policijos automobilių avarija Vilniuje
Feisbuko grupės „Reidas Vilniuje“ nuotr./Dviejų policijos automobilių avarija Vilniuje

„O kai abu su švytutėliais, tada kaip? Dešinės rankos taisyklė galioja? Bet ar spėsi suprast, kur kuri ranka“, – teiravosi vienas internautas.

„Įdomu, kaip su draudimu bus, nes jeigu abi transporto priemonės priklauso vienam savininkui, tai draudimas negalioja? Šiuo atveju abi mašinos priklauso Lietuvos policijai“, – dėl nekasdienės situacijos klausimų kilo ir kitam.

Kaip vėliau patikslino Policijos departamentas, vasario 23 dieną apie 8 valandą 45 minutės Vilniuje, Švitrigailos–J.Basanavičiaus gatvių sankryžoje, reaguojant į gautą pranešimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tarnybinis automobilis „VW Transporter“, vairuojamas Vilniaus apskrities VPK pareigūno, gimusio 1996 metais, įvažiavęs į sankryžą su įjungtais garso ir šviesos signalais degant raudonos spalvos šviesoforo signalui, nepraleido ir susidūrė su įjungtais garso ir šviesos signalais degant žalios spalvos šviesoforo signalui važiavusiu tarnybiniu automobiliu „VW Transporter“, kurį vairavo Vilniaus apskrities VPK pareigūnas, gimęs 1983 metais.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti automobiliai.

O skubėjo abu ekipažai į vieną ir tą patį iškvietimą – Senamiestyje kilusias muštynes.

Kaip praneša Policijos departamentas, vasario 23 dieną apie 8 valandą 20 minučių Vilniaus gatvėje, važiuojamojoje kelio dalyje, tarp grupės vyriškių kilo konfliktas, peraugęs į muštynes, kurių metu jie įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką, apgadino du pravažiuojančius automobilius.

Bendras nuostolis dėl apgadintų automobilių – 2 300 eurų.

Vyras, gimęs 1975 metais, suteikus medikų pagalbą, uždarytas į areštinę dėl turto sunaikinimo. Dar trys įtariamieji, gimę 1992 metais, uždaryti į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min