Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 13d. 13:52 , Atnaujinta: 2019 gruodžio 13d. 14:19

Vilniuje troleibusas partrenkė ir mirtinai prispaudė žmogų

Vilniuje troleibusas partrenkė ir mirtinai prispaudė žmogų
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Šiandien 13.36 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Savanorių pr. 31, troleibusas prispaudė vyriškį. Nukentėjusysis žuvo.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, praneša BPC. Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Netrukus paaiškėjo, kad penktadienį jau 13.29 val. BPC skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Savanorių prospekte 6-ojo maršruto troleibusas partrenkė moterį, būtent taip pėsčioji ir liko prispausta po didele keleivine transporto priemone.

Policija patikslino, kad po troleibusu pateko ne moteris, o vyriškis.

Ugniagesiai netrukus kilstelėjo troleibuso priekį ir nukentėjusįjį ištraukė, tačiau medikai jam niekuo padėti nebegalėjo, tik konstatavo mirtį.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Vilniuje troleibusas partrenkė ir mirtinai prispaudė žmogų
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Vilniuje troleibusas partrenkė ir mirtinai prispaudė žmogų

Eismo nelaimės aplinkybių tyrimo ėmėsi sostinės kelių policija.

Pirminiais Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio duomenimis, nelaimė įvyko, kai troleibusas vos tik pajudėjo iš stotelės.

Teigiama, kad maždaug 60 metų vyriškis stovėjo ant šaligatvio, bet dėl nežinomų priežasčių prarado pusiausvyrą ir krito po troleibuso priekiu.

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ popietę irgi pateikė komentarą dėl troleibusu partrenkto žmogaus.

Nuo šaligatvio kritęs keleivis buvo ką tik išlipęs iš kito troleibuso.

Bendrovės atstovų turimais duomenimis, šiandien apie 13.30 val. Savanorių prospekto stotelėje tuo pačiu metu sustojo 16 ir 6 maršrutų troleibusai. Iš 16 maršruto troleibuso, pro galines duris, išlipo keleivis ir sustojo ties kelkraščiu.

Pirminiais duomenimis, jis prarado pusiausvyrą ir krito po važiuoti pradėjusio 6 maršruto troleibuso ratais. Tolimesnį įvykio aplinkybių tyrimą atlieka policija. „Vilniaus viešasis transportas“ reiškia užuojautą žuvusio artimiesiems.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min