Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 6d. 15:49

Vilnius–Tauragė–Šiauliai: karantinas nepančioja nelegalios cigarečių prekybos maršrutų

Bylos įkalčiai
Tauragės VPK nuotr. / Bylos įkalčiai

Jei kontrabandininkų bei nelegalių prekeivių nesulaiko net ir šalyje įvesta judėjimo kontrolė tarp savivaldybių – sulaiko policija.

Tauragės apskrities VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų skyriaus pareigūnai operatyviai reaguodami ir tikrindami turimą informaciją, Raseinių rajone, užkardė neteisėtą kontrabandinių cigarečių prekybą ir sulaikė tris su šia nelegalia prekyba susijusius asmenis.

Nustatyta, kad 2021 m. sausio 5 d. apie 9.00 val. Tauragės gyventojas, gim. 1969 m., iš Vilniaus gyventojos, gim. 1977 m., įsigijo 9 000 pakelių kontrabandinių cigarečių NZ.

Tauragės VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Tauragės VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Netrukus vyriškis šias kontrabandines cigaretes bandė perparduoti vyriškiui, gim. 1975 m., iš Šiaulių ir taip greitai pasipelnyti, tačiau šiam sandoriui įvykti sutrukdė netikėtai pasirodę policijos pareigūnai.

Minėtų asmenų automobiliuose „Toyota Avensis“ ir „Audi A6“ sukrautų cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto pavyzdžio banderolėmis, vertė 31 950 eurų.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199(2) str. 2 d.

Įtariamiesiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tauragės VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Tauragės VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Šių asmenų atžvilgiu bus taikoma ir administracinė atsakomybė dėl karantino sąlygų nesilaikymo – nebūtinasis judėjimas tarp savivaldybių.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai skiria ypatingą dėmesį teisės pažeidimams, susijusiems su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta, pažymima pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min