Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių aukų praėjusią parą gaisruose išvengta

Dega namo stogas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Dega namo stogas
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 18 gaisrų ir atliko 10 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų gaisruose buvo išvengta.

Trečiadienį pavakary Panevėžio rajono Bliūdžių kaime užsidegė T.I. medinis garažas. Gaisro metu išdegė garažo vidus, sudegė jame buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Vakare Šilalės rajono Kvėdarnos miestelyje užsiliepsnojo E.G. sudėtinis ūkinis pastatas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu ugnis sunaikino ūkinį pastatą, sudegė ir viduje buvusios malkos, mediena ir namų apyvokos reikmenys.Nuo ugnies pavyko išgelbėti 4 šalia esančius pastatus. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaune, Kranto alėjoje, užsidegė lengvasis automobilis ,,Renault 21” .Per gaisrą stipriai apdegė galinė mašinos dalis, išsilydė plastikinės gyvenamojo namo apdailos dailylentės, sutrūkinėjo lango stiklas. Įvykis tiriamas.

Ryte Mažeikiuose, Skuodo gatvėje, AB ,,Pieno žvaigždės” įvyko sprogimas, kurio metu išgriuvo pastato siena. Kaip vėliau buvo nustatyta, kad dėl gamybinių įrengimų gedimo sprogo deaeratorius, t. y. įrenginys, šalinantis iš vandens jame ištirpusias dujas, kuris apgadino kompresorinės pastatą, išgriovė išorinę mūrinę sieną, į pastato vidų sukrito gelžbetoninės perdengimo plokštės. Sprogimo metu dar nukentėjo ir vienas bendrovės 41 metų darbuotojas, kuris paguldytas į Mažeikių ligoninės reanimacijos skyrių. Iškviesti ugniagesiai atskyrė amoniako vamzdį nuo stogo dangos, kad būtų išvengta galimo kito sprogimo. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Šiaulių gelbėtojai Vilniaus gatvėje, UAB ,,Maxima” parduotuvės kieme užsandarino prakirsto sunkvežimio MAN kuro baką, surinko kieme išsiliejusį maždaug 200 litrų dyzeliną ir nuplovė kuru aplietą plotą.

Mažeikių ugniagesiai Čiurlionio gatvėje, čia apleistame pastate surinko pasklidusį gyvsidabrį, su kuriuo žaidė jį radę vaikai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min