Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių aukų praėjusios paros gaisruose išvengta

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 35 gaisrai ir 22 gelbėjimo darbai. Žmonių aukų vakarykščiuose gaisruose buvo išvengta, o gelbėtojai įvairiuose incidentuose išgelbėjo 4 žmones.

Praėjusią naktį Širvintų rajono Limonių kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, apdegė sienos. Nuo ugnies buvo apsaugoti 6 šalia stovintys kiti mediniai pastatai. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Vilniuje, Smėlynės sodų gatvėje ketvirtadienį ryte užsidegė irgi gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė stogas, išdegė vidus. Gaisro priežastys taip pat nustatinėjamos.

Ryte Šalčininkų rajono Šaltinių kaime ugnis nuniokojo taip pat gyvenamąjį namą. Per gaisrą nudegė pastato stogas ir dalis perdengimo , apdegė sienos Įvykis tiriamas.

Dar vienas gyvenamasis  namas  popiet užsidegė Ignalinos rajono Strigailiškio kaime. Čia gaisro židinys buvo namo rūsyje įrengtoje katilinėje, kur sukrautos išdegė buitinės atliekos.

ketvirtadienį pavakary Plungės rajono Rietavo gatvėje užsiliepsnojo taip pat gyvenamasis namas su mansarda. Gaisro metu nudegė visas pastato stogas, pradegė perdengimas, vandeniu buvo sulietas pirmas aukštas.

Ryte Elektrėnuose, Rungos gatvėje, buvo pastebėta smilkstanti Ąžuolyno vidurinės mokyklos išorinė siena. Per gaisrą sudegė apie 30 kv. metrų sienos izoliacinės plėvelės, buvo išardyta skardinės apdaila ir apšiltinimo medžiaga. Iš mokyklos buvo išvesta apie 90 vaikų ir 3 mokytojai. Įvykis tiriamas.

Popiet Pasvalyje, Mūšos gatvėje, UAB ,,Kurana” įvyko sprogimas. Sprogimo metu buvo nuplėštos dviejų maždaug 50 kub metrų talpų viršutinės dalys, sugadinta pastato siena. Viena talpa po sprogimo neužsidegė, o antroje užsiliepsnojo buvęs glicerolis. Žmonės nenukentėjo. Gesinti gaisro atskubėjo beveik visi Pasvalio rajono ir keli Panevėžio gaisriniai automobiliai. Po kelių valandų liepsna buvo užgesinta, nuo ugnies buvo išgelbėtas pastatas, apsaugotos 8 šalia esančios talpyklos. Įvykis tiriamas.

Vakare Šilutės rajono Macikų kaime gaisras kilo vietos globos namuose. Gaisro židinys buvo administraciniame pastate, kur viename iš kabinetų ant stalo  buvo palikta deganti žvakė. Per gaisrą apdegė stalas ir dokumentai. Gaisrą užgesino globos namų darbuotojas su milteliniu gesintuvu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min