TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių aukų praėjusios paros gaisruose išvengta

Įvykio vietoje
vilkmerge.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad antradienio įvykių suvestinėje yra įrašyti 34 gaisrai ir 24 atlikti gelbėjimo darbai. Žmonių aukų antradienio gaisruose buvo išvengta, o ugnis siaubė tik žmonių statinius ir kitą turtą.

Didelis gaisras antradienį anksti ryte kilo Ukmergės rajono Vidiškių miestelyje. Čia užsidegė keli ūkiniai pastatai. Į nelaimės vietą buvo išsiųstos 7 gaisrinės autocisternos, nes šalia liepsnojančių statinių buvo gyvenamieji namai, kurie galėjo užsidegti. Be to, rytą pūtė stiprus vėjas, siekęs gūsiuose iki 20 metrų per sekundę, ir pavojingai nešęs žiežirbas ant kitų pastatų. Ugniagesiams atskubėjus į įvykio vietą atvira liepsna degė 3 ūkiniai pastatai. Tik po dviejų valandų gelbėtojams pavyko gaisrą lokalizuoti, o dar po dviejų – ir visiškai užgesinti. Ugnis sunaikino 3 ūkinius pastatus, sudegė ir 2 lengvieji automobiliai, 3 kiaulės, 12 vištų, įvairus namų turtas, apdegė garažas, malkinė ir lauko virtuvė. Tačiau nuo ugnies pavyko išsaugoti 4 arčiausiai stovinčius gyvenamuosius namus ir kitus statinius. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Antradienį popiet Kėdainiuose, Didžiojoje gatvėje, užsidegė individualus gyvenamasis namas. Gaisras kilo namo mansardoje dėl dūmtraukio įrengimo taisyklių pažeidimo. Gaisro metu išdegė dalis stogo ir jo konstrukcijų.

Dar vienas gyvenamasis namas vidurdienį užsiliepsnojo Raseinių rajono Alaviniškių kaime. Ir čia ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastatas jau skendėjo liepsnose. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, išdegė vidus. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Rokiškio rajono Gindvilių kaime vakare užsidegė ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė dalis pastato stogo ir perdengimo, apdegė ir vandeniu buvo sulietas viduje buvęs šienas.

Dar vienas ūkinis pastatas antradienį vakare liepsnojo Radviliškio rajono Pakalniškių kaime. Gaisro metu apdegė tvarte buvę šienas ir šiaudai bei įvairūs namų apyvokos daiktai. Abiejų gaisrų priežastys tikslinamos.

Kretingos rajono Senosios Įpilties kaime vakare užsidegė grūdų saugyklos pastatas. Per gaisrą nudegė dalis šio didelio mūrinio pastato stogo, jo medinių konstrukcijų ir perdengimo. Įvykis tiriamas.

Pagėgiuose, Birutės gatvėje, vakare daugiabučio namo bute sprogo dujų balionas. Sprogimo metu išdužo 3 plastikiniai langai, iškrito langų rėmai ir šarvuotos durys, įtrūko namo siena. Per sprogimą nukentėjo du vieno buto gyventojai, jiems prireikė medikų pagalbos. Manoma, kad sprogimą sukėlė ištekėjusios dujos.

Kupiškio gelbėtojai ryte Aleksandrijos kaime iš dviejų avarijoje sulamdytų lengvųjų automobilių išlaisvino sužeistą keleivę bei ištraukė žuvusį vairuotoją.

Panevėžio ugniagesiai vakare Laisvės aikštėje  nukėlė vėjo nulaužtą ir ant girliandos pakibusią eglės viršūnę bei stabilizavo pavojingai pasvirusią pačią papuoštą miesto Kalėdų eglę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Gaisras

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min