Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių aukų trečiadienio gaisruose išvengta

Gaisras
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 15 gaisrų ir 8 kiti atlikti gelbėjimo darbai. Žmonių aukų trečiadienio gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyventojų turtą.

Trečiadienį anksti ryte Kretingoje, Palangos gatvėje, gaisras kilo UAB „Žemaitijos lokys“ duonos kepykloje. Čia, pažeidus elektros prietaisų eksploatavimo taisykles, užsidegė ant duonos kepimo krosnies sukrautos lentelės. Gaisras buvo laiku pastebėtas ir greitai užgesintas, tad didesnių nuostolių nepadaryta.

Ryte Rokiškio rajono Juodupės miestelyje užsidegė neveikiančios katilinės ardoma ir pjaustoma mazuto saugykla. Viduje liepsnojančios mazuto liekanos buvo užgesintos putomis, o įvykis tiriamas.

Vidurdienį Klaipėdoje, Žolynų gatvėje, užsidegė nežinomo savininko apleistas dviejų aukštų mūrinis pastatas. Gaisro metu apdegė sofa-lova, sukrautos malkos ir šienas.

Dar vienas namas trečiadienį popiet užsiliepsnojo Panevėžyje, Katkų gatvėje. Gaisro metu nudegė ir buvo išardytas medinio namo stogas, apdegė namo sienos, išdegė vidus.

Gyvenamasis namas trečiadienį popiet degė ir Raseinių rajono Bažavalės kaime. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinį pastatą jau buvo apsupusios įsiplieskusios liepsnos. Gaisro metu namas sudegė. Šių gaisrų priežastys dar aiškinamos.

Kaune, Partizanų gatvėje, vakare buvo padegtas lengvasis automobilis „Peugeot 307“. Per gaisrą apdegė mašinos išorė, bagažinė ir salono dalis.

Dar vienas lengvasis automobilis „Smart“ liepsnojo naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Vilniuje, Palydovo gatvėje. Ugnis išdegino visas degias mašinos detales. Įvykis tiriamas.

Lazdijų gelbėtojai Karužų kaime atvertė apvirtusį traktorių MTZ-80L ir išlaisvino žuvusį 64 metų vyrą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min