2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Frontas išstūmė vasarišką šilumą: trumpai palis daugelyje vietovių

Šiandien atmosferos frontas pamažu trauksis į rytus. Trumpai palis dar daugelyje vietovių, daugiausia rytinėje šalies pusėje. Kai kur lietų gali palydėti pavienės perkūnijos.
Ruduo Pavilnių regioniniame parke
Ruduo Pavilnių regioniniame parke / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Temos: 2 Ruduo Orai

Debesuotumas didžiausias išliks taip pat rytinėje Lietuvos dalyje, o vakariniuose rajonuose pragiedrulių jau daugės, ypač popietės valandomis. Pūs stiprokas, kai kur gūsiuose siekiantis 15–17 m/s, šiaurės vakarų krypties vėjas. Jau bus vėsiau – temperatūra pakils tik iki 16–21 laipsnio.

Penktadienį stiprės nauja aukšto slėgio sritis. Debesų naktį sparčiai mažės, nedaug jų bus ir dienos metu. Nelis. Naktį ir rytą vietomis keliuose reikės saugotis matomumą mažinančio rūko. Naktis numatoma gaivi, temperatūra pažemės iki 6–11 laipsnių, prie Kuršių marių bus vienu kitu laipsniu šilčiau. Dieną šiluma jau bus artimesnė rugsėjo mėnesio viduriui ir sieks 17–21 laipsnį. Vėjas pūs naktį iš šiaurės vakarų, vidutiniu stiprumu, dieną suksis iš šiaurės, šiaurės rytų, rims.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min