Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 15, 08:31

Orai.lt: karštis nesitrauks beveik visą savaitę

Ilgasis Žolinių savaitgalis baigsis karštais ir tvankiais orais, vietomis atgaivins trumpos liūtys su perkūnija. Debesuotumas bus nepastovus, popietę ir vakare daugiausia pietiniuose, centriniuose ir vakariniuose rajonuose kaupsis pavieniai lietaus kamuoliniai debesys, vietomis nušniokš trumpos liūtys su perkūnija, kai kur gali kilti škvalas.
Tropinis vakaras po karštos dienos
Karšta diena / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 2 Orų prognozė Orai

Per škvalą vėjo gūsiai sieks pavojingus 15–20 m/s, gali pabirti nestambi kruša. Temperatūra sparčiai kils, popietę termometrai rodys 26–31 laipsnį karščio, gaivinti bandys vidutinio stiprumo rytų vėjas.

Antradienio naktį debesys sklaidysis nenoriai, vietomis trumpai su perkūnija palis. Vėjas aprims ir daugiausia pūs iš rytų, pietryčių. Naktis bus šilta ir tvanki, temperatūra pažemės tik iki 16–21 laipsnio šilumos.

Antradienio dieną bus ir tankesnių debesų, ir giedro dangaus plotų, įdienojus ir po pietų vietomis vėl formuosis lietaus kamuoliniai debesys iš kurių nušniokš trumpos liūtys su perkūnija, kai kur gali kilti 15–20 m/s škvalas, taip pat bus nedidelė smulkios krušos tikimybė. Temperatūra popietę pakils iki 27–32 laipsnių. Rytų, pietryčių vėjas vėl papūs stipriau.

Tikslią ir ilgalaikę jus dominančios vietovės orų prognozę rasite čia – Orai.lt

Trečiadienį vyraus mažai debesuoti orai, tik kai kur susikaups pavieniai lietaus kamuoliniai debesys iš kurių trumpai su perkūnija palis, dieną per perkūniją vėjo gūsiai kai kur gali siekti 15 m/s. Naktį temperatūra pažemės iki 16–21, dieną pakils iki 27–32 laipsnių. Naktį pūs silpnesnis, dieną stipresnis rytų vėjas.

Ketvirtadienį debesys bus reti, tik dieną susidarys vienas kitas lietaus kamuolinių debesų masyvas, kai kur trumpai su perkūnija palis, per perkūniją vėjo gūsiai kai kur gali siekti 15 m/s. Naktį vėjas bus silpnas, dieną pūs nestiprus šiaurės rytų, rytų vėjas. Naktį oras atvės iki 15–20, dieną įkais iki 27–32 laipsnių.

Penktadienį vyraus giedras dangus, lietaus tikimybė bus nedidelė. Vėjas papūs iš rytų, pietryčių, nestiprus. Naktį temperatūra pažemės iki 16–21, dieną pakils iki 27–32 laipsnių karščio.

Pagal dabartinius duomenis savaitgalis bus permainingas: šeštadienis išliks karštas, vietomis nušniokš trumpos liūtys, o sekmadienį trumpos liūtys pasirodys jau daug kur, karštis slūgs.

Orai.lt
Orai visoje Lietuvoje - Orai.lt!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min