15min be reklamos
05 25

A.Lukašenkai siunčiama vis daugiau įspėjimų: gali kilti ginkluotas sukilimas

„Tegul jie ateina, mes pasiruošę“, – sako Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka, reaguodamas į buvusio Lenkijos kariuomenės vado generolo Waldemaro Skrzypczako pareiškimą, kad jei Ukrainos kontrpuolimas bus sėkmingas, Baltarusijoje gali kilti ginkluotas sukilimas, kurį gali sukelti Ukrainos fronte kovojantys baltarusiai. Be to, jei diktatorius nuspręstų pasitraukti pats, tai šaliai nieko gero nereikštų – Vladimiras Putinas tik ir laukia progos.
Baltarusijos autoritarinis prezidentas Aliaksandras Lukašenka
Baltarusijos autoritarinis prezidentas Aliaksandras Lukašenka / „AFP“/„Scanpix“

Kaip skelbė žiniasklaidos kanalas „Belsat“, lenkų generolas W.Skrzypczakas mano, jog jei Ukrainos kontrpuolimas bus sėkmingas, tie ginkluoti baltarusiai, kurie kovoja Ukrainos pusėje, ramiai ginklų nesudės. Jie eis į Baltarusiją, o tai sukels sukilimą Baltarusijoje, ko bijo A.Lukašenka.

Įspėjimo signalus Minskui siunčia ir saugumo ekspertas Raineris Saksas, kuris „Postimees“ komentare tikina matantis Baltarusijos ir Rusijos Belgorodo miesto paralelių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min