Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie ką naujausias A.Nevzorovo filmas

A.Nevzorovas
NTV kadras / A.Nevzorovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Skandalingasis žurnalistas Aleksandras Nevzorovas (pagarsėjęs melagingu filmu apie „Naši“ smogikus prieš istorinę Sausio 13-ąją) Pirmajam Rusijos kanalui pateikė savo naująjį filmą.

Naujasis A.Nevzorovo filmas  L.E.P. („Lectio Equaria Palaestra“), kaip praneša „Interfax“, bus parodytas per Pirmąjį kanalą.  Tačiau kol kas dėl neaiškių priežasčių neviešinama informacija, kada vyks premjera. Tiesa, jau 2009 metais buvo pranešta, kad „vienas Rusijos TV kanalas“ užsakė tokį filmą, tačiau sutarties sąlygos draudė pateikti daugiau detalių. Aišku tik tiek, kad vaidybiniame filme netrūks žiaurių scenų.

Vos prieš kelias dienas paaiškėjo, kad psichologai naująjį A.Nevzorovo filmą įvertino neigiamai. Vienam ekspertui net bloga pasidarė pamačius žiaurią sceną. Psichologai priėjo prie išvados, kad „žiūrėti Nevzorovo filmus kenksminga“, ir netgi pasiūlė juos uždrausti.

Pats A.Nevzorovas pripažino, kad jo vaidybinio filmo scenos gana realistinės, ir pridūrė, jog šiuolaikiniame kontekste toks filmas „atrodo nekaltai“, nes „primityvaus žiaurumo“ beveik nėra.

A.Nevzorovas sakė, kad jo filmas tėra A.Einsteino citatos ekranizacija: „Protas, išplėtęs savo ribas, niekad negrįš į buvusias pozicijas.“

VIDEO: ОРТ - передача о "600 секунд" - 24.12.2007 - часть 1 из 6
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min