15min be reklamos

„Georgian Airways“ ketina siūlyti tranzitinius skrydžius iš Maskvos per Tbilisį į Europą

Sakartvelo aviakompanija „Georgian Airways“ planuoja nuo birželio vidurio pradėti siūlyti tranzitinius skrydžius iš Maskvos per Tbilisį į penkis Europos miestus – Austrijos Vieną, Graikijos Salonikus, Italijos Milaną, Kipro Larnaką ir Prancūzijos sostinę Paryžių.
Sakartvelo aviakompanija „Georgian Airways“
Sakartvelo aviakompanija „Georgian Airways“ / „Reuters“/„Scanpix“

Apie tai skelbia transliuotoja RTVi, cituodama „Georgian Airways“ vadovą Tamazą Gajalašvilį.

„Pradėsime birželio 15-ąją. Pažiūrėsime, kaip seksis. Tačiau manome, kad paklausa šiems maršrutams bus pakankama“, – pareiškė T.Gailašvilis.

„Georgian Airways“ gegužės 20-ąją atnaujino tiesioginius skrydžius tarp Tbilisio ir Maskvos, šiuo maršrutu skraidina septynis kartus per savaitę.

Diena anksčiau Rusijos keleivinis lėktuvas pirmą kartą nuo 2019 metų nusileido Tbilisyje, rusų prezidentui Vladimirui Putinui praėjusią savaitę priėmus sprendimą panaikinti šių tiesioginių reisų draudimą.

Rusijos transporto ministerija skelbė, kad Rusijos aviakompanijos tarp Maskvos ir Tbilisio skraidins taip pat septynis kartus per savaitę, šiam tikslui naudodamos šalyje pagamintus orlaivius.

Savo ruožtu Sakartvelo prezidentė Salomė Zurabišvili tokį V.Putino sprendimą pavadino „dar viena Rusijos provokacija“ ir pareiškė, kad tiesioginio oro susisiekimo atnaujinimas nepriimtinas, kol Rusija tęsia invaziją į Ukrainą ir tebėra okupavusi dalį Sakartvelo teritorijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie 15min