Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Indonezijoje nuo tako nuslydo į karvę rėžęsis lėktuvas

Nuo tako nuslydęs lėktuvas
AFP/Scanpix nuotr. / Nuo tako nuslydęs lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
A A

Indonezijoje antradienio vakarą į karvę atsitrenkęs lėktuvas nuslydo nuo kilimo-tūpimo tako. Lėktuvu skridę 110 keleivių patyrė išgąstį, skelbia „Jakarta Globe“.

Incidentas įvyko antradienį vakare, Gorontalo oro uoste, kuris įsikūręs Sulavesio saloje. „Lion Air“ kompanijos lėktuvas atskrido iš Džakartos. Indonezijos gyventojai itin priklausomi nuo oro transporto, mat šaliai priklauso apie 17 tūkstančių salų. Aviacijos saugumas šalyje yra itin žemo lygio. 

Kaip pranešama, lėktuvui leidžiantis ant tako vaikščiojo trys karvės. Į vieną jų lėktuvas atsitrenkė, karvė iškart žuvo. Pilotas Ivanas Permadi teigė iš pradžių manęs, jog ant tako bėgioja šunys, tačiau netrukus suprato, jog viduryje kelio vaikštinėja karvės. 

Pasak piloto, lėktuvas ėmė slysti nuo kilimo-tūpimo tako, tačiau „laimei žolė šalia tako buvo šlapia, tad lėktuvas galėjo sustoti“. Situacija buvo kontroliuojama, tačiau keleivius išgąsdino pasirodę dūmai.

Incidento metu niekas nenukentėjo, tačiau pasak I.Permadi, kai kurie keleiviai iš išgąsčio pro avarines duris ir langus išlipo dar prieš pilotui paskelbiant apie evakuaciją iš lėktuvo. Du keleiviai pasitempė kojas.

Lėktuvui pervažiavus gyvūną, anot piloto, buvo galima užuosti „degančios mėsos kvapą“. 

Dėl incidento oro uostas kurį laiką buvo uždarytas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min