Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 17d. 11:27

JAV ligoninėje per šaudymą žuvo du ir sužeistas dar vienas žmogus

Ginklas
Photos.com nuotr. / Ginklas

Į vieną Kalifornijos ligoninę atėjęs užpuolikas nušovė vieną žmogų, sužeidė kitą, o paskui nusišovė pats, ketvirtadienį pranešė policija.

Incidentas „Long Beach Memorial Medical Center“ vestibiulyje įvyko ketvirtadienį ryte. Ši ligoninė yra maždaug 40 km į pietus nuo Los Andželo.

Užpuolikas ir jo aukos yra ligoninės darbuotojai, spaudos konferencijoje sakė šios medicinos įstaigos vadovė Diana Hendel.

„Šiandien skaudama širdimi skelbiu, kad netekome dviejų savo darbuotojų šeimos narių ir kad trečio būklė yra kritinė“, – sakė ji.

Kaip pranešė vietos televizija KCAL9, užpuolikas, kuris dirbo ligoninės vaistinėje, neseniai gavo pranešimą apie atleidimą iš darbo. Pranešama, kad aukos dirbo kartu su juo.

Long Bičo policijos viršininkas Anthony Battsas sakė, kad jo žmonės nusikaltimo motyvo dar nenustatė.

Tačiau tokie šaudymai jau „tampa visos šalies tendencija, galbūt dėl įtampos, kuri šiandien tvyro mūsų visuomenėje“, sakė jis, turėdamas omenyje virtinę pastarųjų mėnesių incidentų, per kuriuos buvo nušauta daug žmonių, ir JAV ekonomikos nuosmukį.

Anksčiau šį mėnesį Vašingtono valstijoje vyras nušovė savo žmoną, dukterį ir dar du žmones, o paskui nusišovė pats.

Keliomis dienomis anksčiau iš darbo atleistas vyras įsiveržė į imigrantų centrą Bingamtone Niujorko valstijoje, kuriame mokėsi anglų kalbos, ir nužudė 13 žmonių, o paskui nusižudė pats.

Kovo 29 dieną gerai ginkluotas užpuolikas senelių namuose Šiaurės Karolinoje nušovė aštuonis žmones. Šis nusikaltimas buvo įvykdytas kelios dienos po to, kai Silicio slėnyje Kalifornijoje per incidentą žuvo šeši žmonės, tarp jų – žudikas, kuris pats sau atėmė gyvybę.

Kovo 10 dieną Alabamoje darbo neturėjęs vyras nušovė savo motiną, senelę ir dar aštuonis žmones.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min