Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 5d. 07:00

Kaip sutaikyti Kosovo serbus ir albanus? Pavadinti ežerą Donaldo Trumpo garbei

Ežeras Kosove 15MAX
Vida Press nuotr. / Ežeras Kosove
Serbei Ljiljanai Trifonovič, gyvenančiai kaimelyje prie ežero šiaurinėje Kosovo dalyje, niekada nerūpėjo Amerikos politikai – „jie visi yra prieš mus“ – sako ji – tačiau į Baltuosius rūmus įžengus Donaldui Trumpui, jis sulaukė moters simpatijų.

„Jis šiek tiek pakvaišęs, visai kaip mes, ir jo plaukų spalva tokia pat, kaip mano“, – sako 58 metų L.Trifonovič, patapšnodama per savo šviesiai ugninių plaukų kupetą.

Vis dėlto praėjusių metų pabaigoje ji buvo nemaloniai nustebinta, kai prie greta jos namo esančio rezervuaro staiga pasirodė didžiulė lenta, skelbianti, jog šis vandens telkinys vadinamas „Trumpo ežeru“. Tuo pat metu ant kelio prie kiek tolėliau esančio tilto iškilo dar viena didelė informacinė lenta, pranešanti, kad dabar šis tiltas bus vadinamas „Trumpo tiltu“.

„Jau turime savo pavadinimą šiam ežerui. Kodėl staiga jis tapo Trumpo ežeru?“ – klausia L.Trifonovič, sutrikusi ir suirzusi dėl taip nei iš šio, nei iš to pervadinto vandens telkiniu, kuris yra pirmasis dalykas, kurį ji pamato kasryt pažvelgusi pro savo langą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

© 2021 The New York Times Company

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min