Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kinijoje dviejų automobilių pervažiuota mergaitė, kuriai niekas nesuteikė pagalbos, mirė

N-18
Avarijos akimirka
Kadras iš „Youtube“ / Avarijos akimirka
Šaltinis: BNS
0
A A

Dvejų metų kinė, kurią pervažiavo du automobiliai ir pro kurią, sunkiai sužeistą ir gulinčią gatvėje, abejingai praėjo 18 keleivių, mirė. Tai penktadienį pranešė ligoninė.

Pietinio Fošano miesto gatvių stebėjimo kameros užfiksavo, kaip žmonės praėjo pro kraujuojančią ir sąmonės netekusią Yue Yue, kurią netoli jos šeimai priklausančios parduotuvės parbloškė mikroautobusas ir pervažiavo sunkvežimis.

Ši filmuota medžiaga sukėlė pasipiktinimo bangą ir sąžinės perkratymą populiariuose Kinijos socialiniuose tinkluose.

Didvyre vadinama tik šiukšlių rinkėja Chen Xianmei, kuri galiausiai padėjo mergaitei – nunešė ją ant šaligatvio ir pradėjo šauktis pagalbos, o kai kelių aplinkinių krautuvių pardavėjai jos šauksmus ignoravo, surado mergaitės motiną. Ši ir nuvežė dukrą į ligoninę.

Daugelis interneto komentatorių kelia klausimus dėl kinų moralės.

„Yue Yue mirė dėl sisteminio organų funkcijų sutrikimo“, – žurnalistams sakė ligoninės, kurioje buvo gydoma mergaitė, atstovas. Jis pridūrė, kad mergaitei – darbuotojų migrantų dukrelei – išgelbėti buvo dedamos visos įmanomos pastangos.

Anksčiau gydytojai sakė, kad Yue Yue, kuri nuo pat tos avarijos spalio 13 dieną buvo komos būklės, tikriausiai neišgyvens.

Yue Yue mirtis buvo viena svarbiausių temų kinų socialiniuose tinkluose, panašiuose į „Twitter“ panašiuose, kur žmonės reiškė sielvartą ir pyktį dėl incidento.

„Sudie, mažoji Yue Yue. Danguje automobilių nėra“, – tinkle „Sina weibo“ rašė vienas mikrotinklaraštininkas.

„Yue Yue savaitę naikino apsimestinis tinkliečių gerumas... Visi šie linkėjimai yra netikri ir tik tie 18 praeivių yra realūs. Sudie, ir kitame gyvenime negimk Kinijoje“, – rašė kitas šio mikrotinklaraščių tinklo vartotojas.

Daugelis komentatorių spėlioja, kad žmonės Yue Yue nenorėjo padėti bijodami kaltinimų dėl jos sužeidimų, – tokia baimė esą gali egzistuoti po vienos plačiai nuskambėjusios 2006 metų bylos, kai buvo teisiamas vienas vairuotojas, sustojęs padėti pargriuvusiai senyvai moteriai ir pats apkaltintas dėl šio incidento.

Fošano policija sakė, kad abiejų automobilių, kurie pervažiavo mergaitę, vairuotojai yra sulaikyti ir bus teisiami.

Vienas tų vairuotojų buvo sulaikytas tragedijos vakarą, o kitas po trijų dienų pasidavė pats.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min